River Plate nedal japonské Kašimě šanci
22.12.

Bronz na MS klubů bere River Plate, Kašimě nedal šanci

Fotbalisté River Plate porazili v utkání o třetí místo na mistrovství světa klubů v Abú Zabí Kašimu 4:0 a i při své druhé účasti skončili na medailové pozici. V roce 2015 argentinský vítěz Poháru osvoboditelů obsadil druhou příčku.

Fanoušci vyprovodili na dlouhou cestu své hráče
05.12.
fotbal Video uvnitř článku

Fantastičtí fanoušci! Bocu do Madridu vyprovodily tisíce lidí

Takové fanoušky chce snad každý klub. Hlasití, oddaní a především nápadití. Fotbalisty týmu Boca Juniors vyprovodily na finále Poháru osvoboditelů, které se odehraje v Madridu, tisícovky fanoušků i s ohňostrojem.

Fanoušci River Plate
27.11.
Sporné rozhodnutí

Zvrat v Poháru osvoboditelů. Finále se bude hrát mimo Argentinu

Je rozhodnuto. Finále Poháru osvoboditelů, které se kvůli bojím v ulicích odsunulo, se bude hrát v prosinci a mimo Argentinu. Rozhodla o tom jihoamerická fotbalová konfederace CONMEBOL.

Barcelona
aktualizováno 20.12.
video další trofej

Podívejte se, jak Barcelona potřetí ovládla mistrovství světa klubů

Fotbalisté Barcelony mají opět důvod k oslavám. Do své sbírky totiž přidali další trofej z mistrovství světa klubů, kde ve finálovém zápase zdolali argentinský celek River Plate 3:0. Pomyslnou třešničkou na dortu je fakt, že se Barceloně podařilo tuto soutěž vyhrát potřetí, což se dosud žádnému jinému týmu nepovedlo.