Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Bojovnice UFC Yana Kunitskaya - 9
aktualizováno 10.03.
GALERIE přesto vyhrála

Drsná proměna: Kráska z UFC byla po zápase k nepoznání!

Ruská bojovnice v UFC Yana Kunitskaya má za sebou vítězný zápas s Marion Reneau. Kunitskaya sice vypadala, že ji přejel autobus, ale mohla slavit výhru. Reneau ji totiž zlomila dobře trefenou ranou nos a obličej ruské zápasnice se tak proměnil v tratoliště krve. V nemocnici si z toho ale drsná Ruska už dělala legraci.

Íránský Hulk vyzve Brazilského Hulka
05.03.
mma To bude řežba

Bitva dvou Hulků: MMA se chystá na souboj nabušených obrů

Co se stane, když se proti sobě postaví hora napumpovaných svalů a 180 kilogramů živé váhy? To se možná brzy dozvíme v souboji dvou Hulků. Brazilského a Íránského. Jejich bitvu pravděpodobně nabídne MMA.

Brazilský Hulk
05.03.

GALERIE: MMA možná nabídne bitvu dvou Hulků

Co se stane, když se proti sobě postaví hora slabých svalů a 180 kilogramů živé váhy? To se možná brzy dozvíme v souboji dvou Hulků. Brazilského a Íránského. Jejich bitvu pravděpodobně nabídne MMA.

Prásk.tv píše:

Monika Bagárová
čtěte o tématu MMA na Prásk.tv
Lucie Pudilová a Liz Carmouche
24.02.
UFC Vyrovnaný zápas

Český MMA rozhodčí o zápase Pudilové: Řekl, kdo měl zvítězit

Skvělá atmosféra, aktivní Pudilová a zakrvácená Carmouche. Jasné vítězství Češky, mysleli si lidé ve vyprodané O2 areně. Jenže sudí vyhlásili jako vítězku Američanku a diváci se začali bouřit. Český rozhodčí MMA Pavel Touš dal za pravdu svým kolegům. Lucie Pudilová opravdu vyhrát neměla.

Lucie Pudilová
aktualizováno 23.02.
ufc vše podrobně

Sledovali jsme UFC Fight Night v Praze: Takto celý večer probíhal

Fanoušci v Česku se konečně dočkali a v sobotu 23. února byla pražská O2 Arena svědkem UFC Fight Night. Celý průběh galavečera jsme podrobně sledovali v on-line přenosu.

Michele Prazeres
aktualizováno 09.02.
ufc galavečer fight night

Pražský galavečer hlásí změnu: Welterová váha uvidí jiný zápas!

Pražský galavečer UFC Figth Night bude mít v programu drobnou změnu. Původně plánovaný souboj ve welterové váze mezi Michelem "Tractorem" Prazeresem z Brazílie a Rusem Ramazanem Remejevem se neuskuteční. Místo ruského zápasníka totiž zaujme Rakušan Ismail Naurdiev.

Jiří
31.01.
mma je to potvrzené

"Denisa“ půjde v Rizinu o titul! Soupeřem mu bude známá tvář

O co si řekl, to dostal. Jiří „Denisa“ Procházka si po posledním vyhraném zápase v Rizinu velmi hlasitě řekl o titul. Série jeho vítězství a celková bilance už na vedení organizace udělala zřejmě dojem a tak přichází kýžený moment. „Denisa“ bude mít již v dubnu šanci dokázat, kdo je nepopiratelnou česko-slovenskou jedničkou v MMA!

Conor McGregor
26.01.
potřebuje vyhrát

Další party pro Conora: Vyzve největšího drsňáka z celého UFC

Další zápas pro Conora McGregora je už prakticky jistý. Jakmile se vyřeší jeho trest za řádění po souboji s Khabibem Nurmagomedovem, nic nebude bránit jeho souboji s další legendou UFC – Donaldem Cowboyem Cerronem. Oba zápasníci mají o vzájemný souboj zájem, takže je nanejvýš pravděpodobné, že k němu opravdu dojde.

UFC v Praze
24.01.
ufc galavečer fight night

Další jména pro UFC v Praze: Balkánec vyzve Mexičana!

Galavečer v Praze už zná další dvojici, která se na konci února představí ve vyprodané O2 aréně. Kromě jediné Češky, Lucie Pudilové, nebo polského hromotluka Jana Blachowicze představí také zápasnící bojující v léhké váze Damir Hadžovič a Marco Polo "El Toro” Reyes.

GCF Nymburk
21.01.
bojové sporty 27. ledna

Nymburk hostí prestižní galavečer MMA! Na tohle se můžete těšit

V neděli 27.ledna se stane sportovní hala v Nymburku středem českého MMA. Od 11:30 se zde rozběhne amatérská liga Českého Svazu MMA a následovat bude v přímém přenosu na nova sport 1 od 18 hodin padesátýsedmý galavečer nejstarší český organizace GCF.