Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

GCF 46 Dobříš
10.10.
mma galavečer

Prestižní zápasy v Dobříši! Na GCF 46 se bude řezat i fotbalista

V sobotu 13.října od 18 hodin proběhne ve sportovní hale v Dobříši turnaj pod pravidly MMA, nejstarší a ve světě nejznámější české organizace GCF. K vidění bude jedenáct zápasů nejtvrdšího bojového sportu planety.

Radko Gudas, David Krejčí a Jakub Voráček
aktualizováno 04.10.
nova sport rozpis zápasů

VELKÝ PŘEHLED: Začíná nový ročník NHL. Tohle vás čeká v říjnu

Už dnes v noci startuje nový ročník nejslavnější hokejové soutěže světa NHL. Na stanicích Nova Sport můžete sledovat až 15 zápasů týdně. Podrobný program na měsíc říjen najdete uvnitř článku.

UFC
aktualizováno 10.12.
nova sport 2 vysíláme

Nejlepší střední váhy na UFC 194! Kdo se stane novým šampionem?

Zájem o souboj mezi Aldem a McGregorem je tak velký, že se skoro zapomíná na ostatní zápasy na stejném galavečeru. Ironií je, že i bez dvou hlavních protagonistů, by se jednalo o senzační večer s perfektními zápasníky. Především pak jde o střední váhy v UFC, kde se nám představí současná TOP 4. V neděli ráno tak budeme jasně vědět, kdo je šampion i kdo bude jeho příští vyzyvatel! Živý přenos začíná tuto neděli ve 4:00 na stanici NOVA Sport 2.

Jaromír Jágr
19.11.
Plán na prosinec

Rozpis zápasů NHL. Co uvidíte na NOVA Sport, FANDOVI A VOYO?

Podívejte se na rozpis hokejových přímých přenosů na PROSINEC 2014.

Lionel Messi a Malaga
06.11.
Liga mistrů

Messi vyrovnal rekord Raúla, dal 71. gól v Lize mistrů!

Vyrovnání střeleckého rekordu a překvapivé výsledky anglických klubů na hřištích soupeřů. To je stručné shrnutí středečních zápasů Ligy mistrů. Lionel Messi z Barcelony dal svůj 71. gól, čímž vyrovnal rekord Raúla v této soutěži.