Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jules Bianchi
18.07.
Podlehl zraněním z VC Japonska

Svůj poslední závod prohrál! Pilot F1 Jules Bianchi zemřel

Hovoří se o tom, že v současnosti jsou závody formule 1 jedním z nejbezpečnějších sportů. Jenže už to tak jednoznačné není. Po několika měsících v kómatu totiž zemřel francouzský pilot F1 Jules Bianchi, který při loňské nehodě na Velké ceně Japonska utrpěl fatální zranění!

Zklamání i velké triumfy
27.12.
Jaký byl sportovní rok 2014?

Nejdražší olympiáda v historii, vítězná Kvitová či debakl Brazilců

Rok 2014 za pár dní dopíše svůj deník. Na jeho stránkách najdeme řadu záznamů, které se navždy zapsaly do historie. I sportovní svět v uplynulém roce nabídl spoustu zajímavých událostí. Pojďme si některé z nich připomenout.

Bianchi
20.11.
nehoda na formuli 1

Bianchi už není v umělém spánku, jeho stav je ale kritický!

Francouzský pilot formule 1 Jules Bianchi byl necelých sedm týdnů po vážném zranění ve Velké ceně Japonska převezen na kliniku do rodného Nice. Pětadvacetiletý jezdec stáje Marussia už není udržován v umělém spánku, ale je stále v bezvědomí a jeho stav zůstává kritický.

Prásk.tv píše:

Drsná nehoda Bianchiho v Suzuce - 6
čtěte o tématu Jules Bianchi na Prásk.tv
Bianchi
aktualizováno 30.10.
formule 1 fatální nehoda

Novinky okolo Bianchiho! Rodina prozradila, jak na tom je

Těžce zraněný pilot formule 1 Jules Bianchi zůstává takřka čtyři týdny po nehodě při Velké ceně Japonska v kritickém, ale stabilizovaném stavu. Uvedla to dnes jeho rodina. Žádné jiné nové informace nesdělila, jen to, že Bianchi dál bojuje o život.

Bianchi
14.10.
na pokraji smrti

Jak je na tom pilot F1 Bianchi? Situace je zoufalá, říká otec

Tatínek těžce zraněného pilota formule jedna Gilese Bianchiho poprvé otevřeně promluvil. Italským médiím řekl, že situace je téměř beznadějná. Zároveň ale cítí, že jeho syn pořád bojuje.

Alexander Rossi
aktualizováno 09.10.
řešení je to správné?

Formule 1 nesmí stát. Bianchiho zastoupí náhradník

Na startu Velké ceny Ruska bude opět 22 vozů. Stáj Marussia, jejíž pilot Jules Bianchi leží bezvládně v nemocnici, pošle na trať náhradníka. A všichni závodníci pak pojedou se samolepkou a s myšlenkami na vážně zraněného Francouze.

Jules Bianch a Michael Schumacher
aktualizováno 07.10.
tragédie na f1

Bianchi je na tom zle! Přijel za ním chirurg, který léčí Schumachera

Za vážně zraněným pilotem formule 1 Julesem Bianchim dnes přijel do nemocnice v japonském Jokkaiči francouzský doktor Gérard Saillant. Odborník v oboru ortopedie a traumatologie, jenž se staral také o legendárního Michaela Schumachera po jeho nehodě na lyžích, má spolupracovat s týmem japonských lékařů.

Záběry z nehody Bianchiho
aktualizováno 07.10.
kdo za to může? proč vlála?

Trať je bezpečná, hlásila zelená vlajka. Pak Bianchi drsně boural

Jules Bianchi dál po tragické nehodě bojuje v nemocnici o život. Na internet mezitím uniklo video, z nějž se dá možná vyčíst, proč mladý pilot Formule 1 havaroval.

Lucien Bianchi a Jules Bianchi
aktualizováno 07.10.
krutý osud byl to slavný pilot

RODINNÉ PROKLETÍ? Bianchiho prastrýce zabil telefonní sloup!

Motoristickou rodinu, kde vyrůstal Jules Bianchi, obchází prokletí. Talentovaný pilot stáje Marussia bojuje o holý život v nemocnici v Suzuce, před 45 lety ale zemřel v závodním monopostu prastrýc francouzského mladíka - Lucien Bianchi.

Záběry z nehody Bianchiho
aktualizováno 06.10.
video Z POHLEDU DIVÁKA

TAJNÉ ZÁBĚRY nehody Bianchiho unikly. Jen pro silné povahy

Podívejte se na video, které zachycuje, jak se při nedělní Velké ceně Japonska ošklivě vyboural Francouz Jules Bianchi. Natočil ho fanoušek. Pilot se svým monopostem vlétl pod jeřáb a utrpěl vážná zranění.