Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

2258585
aktualizováno 19.03.
Fotbal Nová posila

Němec v české reprezentaci? Darida řekl na rovinu, jak to je

Český fotbalový národní tým zvažuje, že osloví německého fotbalistu. Konkrétně se jedná o Davida Selkeho, jehož matka pochází z Lanškrouna. Čtyřiadvacetiletý hráč hájící barvy Herty Berlín se už ale narodil v Německu, kde působí a jehož dres reprezentoval v mládežnických kategoriích.

Jaroslav Šilhavý
aktualizováno 18.03.
Fotbal Finální výběr

Šilhavý uzavřel nominaci na Anglii a Brazílii. Vybral slávistu i sparťana

O tři jména doplnil nominaci české fotbalové reprezentace k duelům proti Anglii a Brazílii. Trenér národního týmu Jaroslav Šilhavý ukázal na Milana Škoda, Vladimíra Daridu a Martina Frýdka. Zmínění fotbalisté se ke zbylým 20 spoluhráčům připojí už dnes na srazu v Praze.

Vladimír Darida
07.11.
nominace národní tým

Darida dostal pozvánku! Pomůže české repre s bojem o záchranu

Trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý nezařadil do nominace pro přípravný zápas v Polsku a utkání Ligy národů se Slovenskem žádného úplného nováčka.

Vladimír Darida s přítelkyní
21.06.

GALERIE: Vladimír Darida se oženil s přítelkyní Kateřinou

Fotbalista Vladimír Darida se v Řecku oženil s přítelkyní Kateřinou Trejbalovou.

Vladimír Darida s přítelkyní
aktualizováno 21.06.
fotbal to je romantika

Další český fotbalista v chomoutu! Svatební fotku poslali z ostrova

S fotbalovými svatbami jakoby se tenhle rok roztrhl pytel! Dalším štastlivcem z české reprezentace, který řekl ano své přítelkyni, je Vladimír Darida. Ten si vzal svoji dlouholetou přítelkyni Kateřinu a o romantiku rozhodně nebyla nouze. Vždyť svatba proběhla na překrásném řeckém ostrově!

Patrik Schick a Matěj Vydra
21.05.
nominace proti týmům z MS

Jarolím opět sází na Vydru! Českou repre prověří Nigérie a Austrálie

Prakticky nejsilnější možnou sestavu povolal trenér české fotbalové reprezentace Karel Jarolím na červnové přípravné zápasy s Austrálií a Nigérií na soustředění v Rakousku. V nominaci není žádný úplný nováček a naopak nechybějí hlavní opory v čele se záložníkem Vladimírem Daridou.

Edinson Cavani a Jiří Pavlenka
aktualizováno 23.03.
china cup hlasy po zápase

Cavaniho gól byl extratřída, uznal Darida. Čechům prý chyběl spánek

Českým fotbalovým reprezentantům první letošní zápas nevyšel. Ve svém úvodním vystoupení na přípravném turnaji čtyř zemí China Cup v Nan-ningu proti Uruguayi nepřekvapili a s favoritem prohráli 0:2.

Vladimír Darida
19.03.
Fotbal Tradiční ocenění

Fotbalistou roku není Petr Čech. Anketu poprvé vyhrál Darida!

Českým Fotbalistou roku se poprvé v kariéře stal Vladimír Darida. Záložník Herthy Berlín v tradiční anketě Fotbalové asociace ČR porazil Petra Čecha, který předtím ovládl anketu devětkrát a od roku 2008 ho porazil jen před třemi lety David Lafata. Třetí místo obsadil Michael Krmenčík z Plzně.

Vladimír Darida
05.06.
repre poslední příprava

Darida kapitán, Schick a Krmenčík v útoku, Češi jdou na Belgii

Čeští fotbalisté nastoupí v přípravném utkání s Belgií v Bruselu s ofenzivně laděnou sestavou se dvěma útočníky. Na hrotu bude operovat Michael Krmenčík, pod ním Patrik Schick.

Pavel Kadeřábek
28.01.
bundesliga První prohra sezony

Kadeřábkův Hoffenheim přišel o neporazitelnost. Po 17 zápasech!

Sedmnáct zápasů v řadě. Tak dlouho dokázali fotbalisté Hoffenheimu v tomto ročníku Bundesligy odcházet ze hřiště neporaženi. V osmnáctém utkání ale o primát přišli a Pavel Kadeřábek byl u toho.