Milan Baroš
16.02.
Fotbal 1. fotbalová liga

Baník porazil Liberec a je třetí. Trefili se Baroš a Diop

Fotbalisté Ostravy v 21. ligovém kole zvítězili nad Libercem 2:1. Baník porazil Liberec po pěti a půl letech a posunul se na třetí místo tabulky. Příbram porazila po více než 10 letech Zlín, po výhře 3:2 se Středočeši vzdálili svým pronásledovatelům z chvostu tabulky, hosté prohráli popáté za sebou. Slovácko porazilo Karvinou 2:0 a po druhé jarní výhře poskočilo do horní poloviny tabulky. Obě branky padly z pokutových kopů. Bohemians 1905 doma neuspěli podesáté v řadě, Olomouci podlehli 0:1. Sigma porazila Klokany po pěti ligových zápasech.

Milan Baroš
12.11.

Simulující Baroš jako vzor pro děti? Klub od toho dává ruce pryč!

Milan Baroš, fotbalista, kterých v České republice moc podobných není. Přesto někdejší útočník Premier League či české reprezentace nemůže být úplně dobrým příkladem pro malé fotbalové naděje. Proč? V derby s Opavou totiž nafilmoval pád a pak se svíjel v bolestech. Z videa je přitom patrné, že ke kontaktu s opavským Svozilem vůbec nedošlo. A co na to klub? Nechce se v tom dál "šťourat".

Milan Baroš
12.11.
fotbal posuďte sami

Baroš rozzuřil fanoušky! Po skluzu dělal, jako kdyby přišel o nohu

Slezské derby mezi domácí Opavou a hostujícím Baníkem Ostrava provázela pěkně vyhecovaná atmosféra. Kromě fanouškovských nepokojů to však vřelo i na hřišti. Zvláště poté, co v prvním poločase viděl domácí Jaroslav Svozil žlutou kartu po zákroku na Milana Baroše, který se ho však podle videa ani nedotkl!

Prásk.tv píše:

Barošovi - 2
čtěte o tématu Milan Baroš na Prásk.tv
Milan Baroš
aktualizováno 04.10.
červená karta nekompromisní verdikt

Baroš už zná trest: Za vulgarity a faul bude stát až do listopadu!

Fotbalista Milan Baroš musí být po čtvrtečním verdiktu hodně smutný. V utkání se Slavií Praha viděl červenou kartu a poté ostře a i vulgárně gestikuloval s rozhodčím. Jeho chování ocenila disciplinární komise trestem na pět utkání! Pykat ale bude i Nicolae Stanciu ze Sparty.

Milan Baroš
aktualizováno 03.10.
omluva trvalo to tři dny

Barošova první slova po červené! Jaká je jeho reakce a omluvil se?

Tři dny po červené kartě je na světě konečně reakce samotného Milana Baroše! Ikona Baníku Ostrava se na klubových stránkách omluvila za své chování po vyloučení v utkání se Slavií. Na verdikt disciplinární komise ještě Baroš čeká.

Milan Baroš
aktualizováno 21.09.
Fortuna Liga

Baník ukončil vítěznou sérii Zlína, opět úřadoval Baroš

Fotbalisté Baníku Ostrava zvítězili v předehrávce 9. kola první ligy 2:1 ve Zlíně, který neuspěl po sérii čtyř vítězství bez inkasované branky a promarnil šanci dostat se znovu alespoň na chvíli do čela tabulky. Neprůstřelnost zlínského brankáře Stanislava Dostála ukončil po 435 minutách Milan Baroš, na 2:0 zvýšil chvíli nato v 65. minutě Lukáš Pazdera. Domácí už jen korigovali gólem Jeana-Davida Beauguela. Zlín zůstal čtvrtý, ale Baník se na něj bodově dotáhl.

Milan Baroš
17.09.
fotbal dozvuky zápasu

Baroš řval na Ščasného! Pak oba popsali, co se na hřišti odehrálo

Sparta Praha si ve šlágru 8. kola Fortuna ligy odvezla z Ostravy cenné tři body po těsném vítězství, které jediným gólem zápasu rozhodl Benjamim Tetteh. Ostravský útočník Milan Baroš se během zápasu pustil i do hádky s hostujícím trenérem Zdeňkem Ščasným a po utkání vysvělil, proč si "vjeli do vlasů".

Baník Ostrava
aktualizováno 13.08.
fotbal fortuna liga

Bráchové sestřelili Bohemians! Baník ale přišel o Baroše

Fotbalisté Bohemians sahali v dohrávce 4. kola nejvyšší domácí soutěže po bezbrankové remíze s Baníkem Ostrava, ale hosté těsně před koncem dokázali vstřelit branku. Po odstoupení zraněného Milana Baroše se prosadil Ondřej Šašinka, kterému na gól nahrál jeho bratr Jakub.

Jaromír Jágr
04.08.
Borec Velká pocta

Jágr vysekl poklonu Barošovi za hattrick: Toto o něm prohlásil!

Co by asi dal Jaromír Jágr za to, kdyby mohl být stoprocentně zdravý a hrát naplno hokej? Asi všechno, ale berme v potaz, že hokejové legendě je už 46 let. To Milan Baroš je o deset let mladší, ale i tak je úctyhodné, že hraje fotbal stále na nejvyšší úrovni. A když dal Baroš v utkání s Příbramí hattrick, vysloužil si od Jágra veřejnou pochvalu…

Milan Baroš
04.08.

Baroš hattrickem sestřelil Příbram. Baník díky tomu vyhrál 3:0!

Útočník Milan Baroš rozhodl hattrickem o vítězství fotbalistů Ostravy nad Příbramí 3:0 v třetím ligovém kole. Kapitán Baníku, který vstřelil tři góly v jednom utkání nejvyšší soutěže po pěti a půl letech, mohl přidat i další trefy, ale zbylé příležitosti mu pochytal hostující brankář. Ostrava doma v lize poosmé za sebou neprohrála a 315 minut tam neinkasovala. Baník si připsal druhou výhru v sezoně a připravil Příbrami její první porážku po návratu do nejvyšší soutěže.