Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Plzeňský kotel vyvěsil kontroverzní transparent
aktualizováno 27.09.
ostrý vzkaz brání limberského

Nechutný transparent! Kotel Plzně zaútočil na paralympionika Ježka

Mysleli jste si, že David Limberský svými průšvihy ztratil podporu fanoušků v plzeňském kotli? Jste na omylu! Příznivci Viktorie za svým oblíbencem dál stojí a zaútočí na každého, kdo proti zkušenému obránci vystoupí. Potvrdili to transparentem, který vyvěsili během zápasu s Libercem. Terčem jejich útoku se stal paralympionik Jiří Ježek.

Jiří Ježek a David Limberský
16.09.
nejdrsnější vtípek dostal K.O.

Ježek se obul do Limberského: Mentálně postižený v repre!

Internet doslova zaplavily vtípky a ironické glosy na adresu Davida Limberského, který po bouračce v opilosti ještě přilil olej do ohně nevhodnou oslavou gólu. Všemu nasadil pověstnou korunu paralympionik Jiří Ježek. Do fotbalového reprezentanta se tvrdě obul na svém facebooku.

Jiří Ježek
30.09.
VIDEO SKVĚLE REGENERUJE

Zraněný paralympik Ježek ukázal jizvu. Rychle se léčí a chce do Ria

VELKÝ ROZHOVOR: Šestinásobný paralympijský vítěz v cyklistice Jiří Ježek se po vážném úrazu ze silničního závodu na světovém šampionátu zotavuje rychleji oproti původním předpokladům. Je rozhodnutý se vrátit k závodění, aby mohl uzavřít aktivní kariéru v Riu 2016, jak si před téměř osudovým karambolem plánoval.

Prásk.tv píše:

Jiří Ježek a jeho medaile z paralympiád
čtěte o tématu Jiří Ježek na Prásk.tv
Jiří Ježek
12.09.
vstal z mrtvých

Paralympionik Ježek se zázračně uzdravil. Lékaři žasnou!

Paralympijský vítěz v cyklistice Jiří Ježek už je zpátky v Čechách. V pátek přiletěl na ruzyňské letiště a bez problémů chodil! Drastický pád z minulého týdne, po kterém byl v kritickém stavu, jakoby vůbec nebyl.

Jiří Ježek
08.09.
DOBRÉ ZPRÁVY

Ježkův zdravotní stav se nadále zlepšuje, už začal chodit

Zdravotní stav handicapovaného cyklisty Jiřího Ježka po pádu na mistrovství světa v USA se nadále zlepšuje. Přes vážná zranění již týden po nehodě začal chodit. Podle odhadů by přibližně za 14 dnů mohl být ze zámoří letecky transportován domů.

Jiří Ježek v nemocnici v Greenvile
aktualizováno 06.09.
operace po operacích

Tvrďák Ježek už pozdravil fanoušky! Jak na tom je?

Zdravotní stav handicapovaného cyklisty Jiřího Ježka, který se před necelým týdnem vážně zranil při pádu na mistrovství světa v USA, se po dvou prodělaných operacích zlepšil. Přesto ho čeká další léčba.

Jiří Ježek
aktualizováno 03.09.
horor co ho ještě čeká?

ZÁCHRANA JEŽKA pokračuje! Operace číslo 3 je hotová

Handicapovaný cyklista Jiří Ježek, který se těžce zranil po pádu na mistrovství světa, se podrobil další operaci, tentokrát zlomené pažní kosti. Stav českého sportovce je ale nadále velmi vážný, i když stabilizovaný.

1682317
02.09.
ROZHOVOR JEŽEK SE DÁ DOHROMADY

Mistr světa Bouška: Extrémně vyhecovaný závod, ale Jirka je tvrďák

Paralympionik Jiří Bouša se vrátil z mistrovství světa se dvěma medailemi. Ze zámoří přivezl zlato z časovky a bronz ze silničního závodu. Bohužel při silničním závodě měl ošklivý pád jeho parťák z reprezentace Jiří Ježek. I o něm mluvil úspěšný sportovec, který prodělal dětskou mozkovou obrnu levé půlky těla.

Jiří Ježek
02.09.
MIMO OHROŽENÍ ŽIVOTA

Těžce zraněného cyklistu Ježka už probudili z umělého spánku

Handicapovaný cyklista Jiří Ježek už byl po operaci, které se podrobil po těžkém pádu na mistrovství světa v americkém Greenville, probuzen z umělého spánku.

Jiří Ježek
01.09.
JEŽEK v umělém spánku

Má 6 zlatých z paralymiády, teď po DRSNÉM pádu bojuje o život

Šestinásobný paralympijský vítěz v cyklistice Jiří Ježek měl na mistrovství světa v americkém Greenville v nedělním silničním závodu těžký pád.