Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ben Swift
22.02.
cyklistika vážné zranění

Froomův parťák v ohrožení života! Jezdec týmu Sky se ošklivě zranil

Britský cyklista Ben Swift se ošklivě poranil při tréninku ve Španělsku, kde se s týmem Sky připravoval na letošní sezonu. Jedenatřicetiletý závodník má natrženou slezinu a skončil na jednotce intenzivní péče.

Christopher Froome má holčičku
02.08.
gratulujeme velká radost

Froome mazal z Paříže rovnou k porodu: Má krásnou holčičku!

Chris Froome nemusí smutnit, na Tour de France sice skončil až třetí, ale krátce po návratu už se mohl radovat z narození holčičky Katie. Třiatřicetiletý cyklista se stal otcem podruhé.

Policista napadl Chrise Froomea
aktualizováno 26.07.
tour de france kdo se v tom má vyznat

Policista omylem napadl Froomea! Spletl si ho s fanouškem.VIDEO

Včerejší nezvyklá horská etapa na Tour de France nabídla kromě vítězství Kolumbijce Naira Quintany i řadu ojedinělých momentů. Kromě pádu Slováka Petera Sagana fanoušky zaujal hlavně konflikt policisty s Chrisem Froomem, kterého strážce pořádku sestřelil, protože si ho spletl s fanouškem.

Jezdci týmu Sky
23.07.
cyklistika tour de box

Psychopat v pelotonu! Froomeův parťák zmlátil soupeře a končí

Cyklistický tým Sky přišel během probíhající Tour de France o jednoho závodníka. Kvůli úderu pěstí soupeře byl diskvalifikován Ital Gianni Moscon, který tak Chrisi Froomeovi už ve zbytku závodu nepomůže.

Chris Froome
aktualizováno 02.07.
cyklistika kauza salbutamol

Froome je čistý a na Tour může! Unie smetla jeho doping ze stolu

Britský cyklista Christopher Froome byl zbaven všech obvinění týkajících se užívání zakázaných látek, kterým čelil od loňské Vuelty a může vesele startovat na Tour de France, kam ho pořadatelé nechtěli pustit a i ti už změnili na základně dnešního verdiktu svůj názor.

Chris Froome
aktualizováno 01.07.
Cyklistika Tour de France

Organizátoři Tour nepustí Frooma do závodu: Řeší se jeho doping!

Hvězdný Brit Chris Froome nesmí startovat na letošní Tour de France. Organizátoři vystavili čtyřnásobnému vítězi tohoto etapového závodu stopku kvůli údajnému dopingu z loňského září. Froomova stáj se však odvolala a věří, že se v týdnu podaří nepříjemné rozhodnutí organizátorů změnit.

Chris Froome
aktualizováno 27.05.
Cyklistika Giro d'Italia

Froome ovládl Giro a zkompletoval triumfy na Grand Tours!

Britský cyklista Chris Froome poprvé v kariéře vyhrál Giro d'Italia. Díky tomu se stal sedmým jezdcem v historii, který triumfoval na všech Grand Tours. Po čtyřech vítězstvích na Tour de France loni premiérově ovládl i Vueltu. Nejlepší z trojice Čechů skončil 47. Jan Hirt. Dnešní závěrečnou 21. etapu, která byla nakonec neutralizována a nezapočítávala se do celkového pořadí, ovládl irský sprinter Sam Bennett.

Chris Froome
aktualizováno 26.05.
respekt první grandtour

Froome si splnil sen: Poprvé vyhraje Giro, Dumoulin neměl šanci

Britský cyklista Chris Froome poprvé vyhraje Giro d'Italia. Před nedělní poslední etapou, v níž se už tradičně nezávodí, má v čele více než čtyřicetisekundový náskok před druhým Nizozemcem Tomem Dumoulinem. Dvacátou etapu ze Susa do Cervinie vyhrál Španěl Mikel Nieve.

Chris Froome
aktualizováno 25.05.
Cyklistika Giro d'Italia

Brit Froome se díky famóznímu úniku ujal vedení na Giru!

Britský cyklista Chris Froome vyhrál díky famóznímu sólovému úniku královskou 19. etapu Gira d'Italia a ujal se vedení v průběžném pořadí. Čtyřnásobný vítěz Tour de France Froome, kterému dosud patřilo průběžné čtvrté místo, nastoupil 80 kilometrů před cílem a postupně smazal ztrátu na všechny rivaly v celkovém hodnocení. Druhý Nizozemec Tom Dumoulin na něj po dnešku ztrácí 40 sekund.

Chris Froome
22.03.
doping? jak se to vyřeší?

Froome má problém: Slavná Tour de France ho nechce na startu!

Čtyřnásobný vítěz Tour de France Chris Froome možná do letošního ročníku slavného závodu nenastoupí. Uvedli to dva členové pořádající agentury ASO. Důvodem má být zatím nevysvětlený nález zvýšených hodnot salbutamolu po loňských závodech na Vueltě.