Fotbalisté Liberce před zápasem se Žižkovem
včera 15:42
Fotbal To byl poločas

Kuriózní moment v českém fotbale! Tohle se jen tak nevidí

Potřebovali zůstat v zápasovém rytmu, a tak během reprezentační přestávky sehráli přátelský zápas. Nic zvláštního. Ale průběh prvního poločasu čtvrtečního utkání mezi fotbalisty Liberce a Žižkova zvedl nejedno obočí. Během úvodních pětačtyřiceti minut byly totiž nařízeny tři pokutové kopy pro prvoligový tým.

Libor Kozák
11.03.
první liga pondělní dohrávka

Kozák vstřelil další gól! Liberec ale přesto v Olomouci prohrál

Fotbalisté Olomouce porazili v dohrávce 24. ligového kola Liberec 2:1. Domácí poslal do vedení v 29. minutě Vít Beneš a pojistku přidal v 55. minutě Martin Nešpor. Čtyři minuty před koncem už jen snížil Libor Kozák. Sigma vyhrála počtvrté za sebou a posunula se na deváté místo tabulky.

Libor Kozák proti Spartě
aktualizováno 02.03.
první liga fotbalový šlágr

První penalta nebyla, další Kozák nedal! Sparta tak v Liberci vítězí

Fotbalisté Sparty dokázali vyhrát na hřišti Liberce 1:0 díky gólu Costy. Pražané přitom museli čelit v závěru penaltě, kterou ale gólman Nita střelci Kozákovi chytil. V první půli navíc sudí nenařídili proti Spartě další pokutový kop po ruce Costy.

Elvis Mashike
28.01.
Fotbal Nedovolí mu to sebevědomí

Mashike prchl z Budějovic. Odmítl hrát druhou ligu, omluvil se videem

Velká posila pro boje o nejvyšší ligu? Ani náhodou! Elvis Mashike, který přišel do Českých Budějovic z Liberce, se nedostavil na přípravný zápas s Příbramí, sbalil se a odjel zpět na sever Čech. Trenérovi se poté omluvil ve videu, ve kterém tvrdí, že mu sebevědomí nedovoluje hrát druhou ligu.

Plzeň v přípravě remizovala s Wu-chanem
23.01.
Fotbal Přípravné zápasy

Plzeň pouze remizovala s čínským Wu-chanem, Olomouc si zastřílela

Fotbalisté Plzně nevyzráli na čínský Wu-chan a po gólu Pačindy s ním pouze remizovali 1:1. Výhru si naopak připsal Liberec, který porazil ázerbájdžánský Neftči Baku a Olomouc, která rozstřílela Jihlavu 5:0.

Libor Kozák
23.01.
fotbal bývalý reprezentant

Útočník Kozák se vrací do Čech, kde nikdy nehrál nejvyšší soutěž!

Bývalý fotbalový reprezentant Libor Kozák se vrací do Čech. Devětadvacetiletý útočník přestupuju z druholigového italského Livorna do Slovanu Liberec.

Opava vyhrála v Liberci
aktualizováno 10.12.
fotbal první liga

Opava vykradla Liberec! Vítězství nováčka přišlo v přesilovce

Fotbalisté Opavy překvapili a ze hřiště Slovanu Liberec vezou vítězství 2:1. Nováček první ligy tak poskočil už na 10. místo tabulky. Tři body zařídil 7 minut před koncem Dominik Simerský, to už hrál Liberec bez vyloučeného Ševčíka.

Viktoria Plzeň - Slovan Liberec
aktualizováno 23.11.

Plzeň zachránila v Liberci aspoň bod, Teplice viděly na Dukle 10 karet!

Fotbalisté Liberce obrali Plzeň o dva body a navíc se na střelci Jakubu Peškovi vyfauloval stoper Lukáš Hejda. Remízu 1:1 zachránil pro Viktorii i v oslabení Kovařík. Ve druhém pátečním utkání prohrály Teplice na Dukle 0:1 a dohrávaly dokonce v devíti!

Liberec vyválčil výhru s Boleslaví
05.11.
Fortuna Liga

Šeda v brance Boleslavi kouzlil, Liberec přesto slaví výhru

Fotbalisté Liberce porazili v dohrávce 14. ligového kola Mladou Boleslav 1:0. Souboj sousedů ze středu tabulky rozhodl v 87. minutě střídající Filip Oršula, v prvním poločase domácí Roman Potočný neproměnil penaltu. Slovan vyhrál po dvou kolech, v nichž nedal gól, a na sedmém místě ztrácí šest bodů na šestý Jablonec. Mladá Boleslav prohrála ve vzájemných zápasech počtvrté za sebou a na osmé příčce má tříbodové manko na Liberec.

Ondřej Bačo
aktualizováno 05.10.
trápení fotbalová liga

Zlín bez Traorého prohrává. Teď nechal všechny body Liberci!

Fotbalisté Zlína ztratili v první lize další body, na domácím hřišti totiž podlehli Slovanu Liberec 0:1. Jediný gól zápasu dal Roman Potočný, domácí navíc dohrávali oslabení o vyloučeného Pabla Podia. Zlín v posledních třech utkáních po odchodu Ibrahima Traoré do Slavie získal jen jediný bod.