Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jozef Adamec a Pelé
aktualizováno 28.12.
kondolence obrovská pocta

Pelého zdrtila smrt Adamce! Byl naše rodina, říká fotbalová legenda

Zpráva o smrti bývalého skvělého fotbalisty a později trenéra Jozefa Adamca zaskočila i legendárního Brazilce Pelého. Trojnásobný mistr světa se dozvěděl o smutnou novinku přímo na Štědrý den.

Pelé
19.01.
bojuj nepříjemné zprávy

Pelé zkolaboval! Fotbalový svět má strach o brazilskou legendu

Celý fotbalový svět napjatě čeká na zprávy z Brazílie. Legendární Pelé je v nemocnici a lékaři se jej snaží zase postavit na nohy. Vše nasvědčuje tomu, že se brazilská fotbalová ikona zhroutila po těžkém vyčerpání.

Zinedine Zidane, Robert Lewandowski a Cristiano Ronaldo
aktualizováno 10.04.
přehled zajímavé varianty

Přestupy, které nedopadly. Kde mohl hrát Ronaldo, Zidane a další?

Každé přestupové období fotbalová veřejnost s napětím sleduje, kam která fotbalová hvězda přestoupí. Ne vždy ale na chystaný transfer dojde. Podívejte se na výběr zajímavých přestup, které nikdy neklaply. Kde mohl skončit třeba legendární Pelé?

Pelé
28.11.
ohrožená legenda

Pelé je na jednotce intenzivní péče. Fanouškům ale poslal vzkaz

Legendární fotbalista Pelé je hospitalizován v Sao Paulu se zánětem močových cest a byl přeložen na jednotku intenzivní péče. Přesto své fanoušky uklidnil a poslal jim vzkaz přes sociální sítě.

Pelé a jeho syn
01.06.
TEN SE "NEPOTATIL"

OSTUDA! Pelého syn jde na 33 let do vězení! Pral peníze drogové mafii

Syn bývalého slavného brazilského fotbalisty Pelého byl poslán na 33 let do vězení. Soud v Sao Paulu potrestal třiačtyřicetiletého Edsona Cholbiho Nascimenta za praní špinavých peněz pro drogovou mafii.