Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Brazilská fotbalová reprezentace
aktualizováno 18.03.
fotbal kdo bude další?

Čechy zklamala další hvězda, Brazilci oznámili změnu nominace

Přijedou vůbec? Reprezentaci Brazílie kosí jedno zranění za druhým a do Prahy tak nepřijedou velké hvězdy. Teď Brazilci opět rozesmutnili české fanoušky. Oznámili, že jedna z jejich největších opor do Prahy nepřiletí.

Tomáš Řepka a Dani Alves
27.01.
fotbal Trest za vyloučení

Hvězda PSG si zahrála na Řepku a dostala tvrdý trest! VIDEO

Stopka na tři zápasy! Takový trest si od Disciplinární komise francouzského fotbalového svazu vysloužil Brazilec Dani Alves za to, že si s rozhodčím šel vyřídit účty ve stylu raubíře Tomáše Řepky. Co přesně vlastně provedl?

Dani Alves slaví gól v Lize mistrů
30.06.
Fotbal legenda pokračuje

Dani Alves se loučí s Juve, namířeno má prý za Guardiolou!

Nejlepší roky zkušeného 34letý obránce už jsou sice i tam, i tak opět směřuje do klubu ze světové špičky. Lodivod Manchesteru City Pep Guardiola ho lanaří do svého kádru a Brazilec prý není proti. Oba se velice dobře znají, nad hlavu společně zvedali dvě trojefe pro vítěze Ligy Mistrů a strávili spolu v Barce pěknou řádku let.

Dani Alves
aktualizováno 30.05.
přestup velká posila

Nedvědův majstrštyk! Juventus zlanařil strůjce úspěchů Barcy

Bylo to osm dlouhých let, kdy Dani Alves brousil pravou lajnu na stadionu Nou Camp. Žádný pravý bek neměl šanci, tenhle Brazilec ho na plac nepustil. Až teď se místo uvolnilo. A tým, kam tenhle borec zamíří? Nová výzva - Juventus!

1758750
06.06.
VIDEO Druhý spiderman

Jak (ne)sjíždět po eskalátorech? Alves si zahrál na pavoučího muže

Nervozita před finále Ligy mistrů? Dani Alves z Barcelony si z důležitého utkání moc těžkou hlavu nedělá. Na páteční trénink se vydal tak trochu jiným způsobem, než ostatní hráči. Podle stylu se dá asi odhadnout, že film Spiderman bude jeho oblíbeným.

Dani Alves
aktualizováno 02.05.
PROMYŠLENÁ AKCE

Spontánní gesto proti rasismu? NE! Když Alves snědl banán, šlo o kampaň

Někdo se na to může dívat jako na podvod, jiný v tom může vidět precizní marketingový tah. Ať už patříte do té, či oné skupiny, jedno je pravda. Když Dani Alves z Barcelony snědl během zápasu banán, co po něm hodili fanoušci, nešlo o spontánní gesto. Ale podpořilo to dobrou věc.

Dani Alves
29.04.
ZAOSTALÝ POSTOJ ŠPANĚLSKA

Vyvěsil bych fotku, ať má ostudu, říká Alves o fanouškovi, co po něm hodil banán

Obránce Barcelony Dani Alves označil postoj Španělska k rasismu za velice zaostalý. Brazilský fotbalista, jenž v neděli vzbudil celosvětovou pozornost tím, jak při zápase s Villarrealem snědl banán, který na hřiště přiletěl z hlediště, by viníka vystavil veřejnému zahanbení.

Dani Alves
aktualizováno 28.04.
video parádní reakce

Banánová revoluce! Dani Alves se vysmál divákům, pochutnal si na hřišti

Když přiletí banán na fotbalové hřiště a na hřišti běhá hráč tmavé pleti, je to považováno projev rasismu. Na podobnou situaci ale Dani Alves z Barcelony zareagoval obdivuhodným způsobem a hlupákům na tribuně se vysmál.