Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lucie Šafářová a Bethanie Mattek- Sandsová
včera 13:46

GALERIE: Úspěchy Lucie Šafářové

Získala bronz na olympiádě, pětkrát ovládla ve čtyřhře grandslamový turnaj a čtyřikrát byla členkou vítězného fedcupového týmu. Teď Lucie Šafářová oznámila, kdy odehraje poslední zápas v kariéře. A české fanoušky potěšila!

Lucie Šafářová
aktualizováno včera 14:04
tenis Rozlučka

Velkolepé loučení! Šafářová prozradila, kdy ukončí kariéru

Získala bronz na olympiádě, pětkrát ovládla ve čtyřhře grandslamový turnaj a čtyřikrát byla členkou vítězného fedcupového týmu. Teď Lucie Šafářová oznámila, kdy odehraje poslední zápas v kariéře. A české fanoušky potěšila!

Lucie Šafářová
02.03.
super ostře sledovaný pár

Šafářovou byste nepoznali: Píše zásadní zprávu z nemocnice!

Lucie Šafářová musela do nemocnice! Co se dělo a proč nefandila Tomášovi Plekancovi v hledišti na začátku druholigového play off? Foto, které zveřejnila na svém instagramu vše vysvětluje.

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková, Tomáš Plekanec
čtěte o tématu Lucie Šafářová na Prásk.tv
Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
18.02.
nový byt moc hezká rezidence

Plekanec a Šafářová se stěhovali do nového bytu! Kde mají hnízdo?

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová měli o víkendu plné ruce práce. Stěhovali se do společného pražského bytu. Důvod je nasnadě. Bývalý kapitán české reprezentace už bude hrát jen za kladenské Rytíře. A jeho milá mu chce být po boku.

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
02.12.
Hádky okolo rozvodu

Plekanec vrací úder: Vondráčková ze mě dělala pitomce!

Tomáš Plekanec hlásí protiútok! Dlouho o jeho krachujícím manželství s Lucií Vondráčkovou mlčel a nechal mluvit jí. Teď se ale role obrátily a kladenský hokejista se do své bývalé partnerky pořádně opřel. „Dělá ze mě pitomce,“ štve Plekance.

Lucie Šafářová
21.11.
láska jako trám vztah s plekancem

Sexy Šafářová obrací internet naruby. Je zamilovaná až po uši!

Tenistka Lucie Šafářová je až po uši zamilovaná do hokejisty Tomáše Plekance a už na první pohled je vidět, že jí láska jen prospívá. Fotky propocených triček z kurtů teď na jejich sociálních sítích střídá jedno krásné selfie za druhým a nutno podotknout, že jedenatřicetiletá rodačka z Brna je k nepoznání!

Lucie Šafářová a Jaromír Jágr
19.11.
bude to boj ona má jasno

Šafářová ve válce s Jágrem! Plekance chce mít u sebe doma

Hokejista Tomáš Plekanec po návratu ze zámoří do Čech stále zvažuje, kam se budou ubírat jeho další hokejové kroky. Ve hře je Kladno, ale také brněnská Kometa, kde by ho pochopitelně ráda viděla jeho přítelkyně tenistka Lucie Šafářová.

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
12.11.
Čerstvý vztah Ze soukromí

Může za to láska? Šafářová sekne s tenisem, Pleky se loučil v NHL!

"Australian Open, jeden singl a debl a končím," těmito slovy oznámila Lucie Šafářová konec tenisové kariéry. "Kapitola v NHL pro mě skončila, s Montrealem jsme se domluvili na ukončení smlouvy," vyřkl jen pár dnů před tím na tiskové konferenci hokejista Tomáš Plekanec. A snad už každý v Česku ví, že tihle dva sportovci to dali dohromady. Ovlivnila jejich rozhodnutí silná láska?

Lucie Šafářová
10.11.
Tenis Tisková konference

Šafářová promluvila: Už ví, kdy ukončí kariéru, má ale ještě plány!

Tenistka Lucie Šafářová svolala před začátkem Fed Cupu tiskovou konferenci. Na té novinářům oznámila své plány i to, kdy se chystá ukončit svou kariéru. Chce ještě odehrát Australian Open a pak jeden singl a debl. Rozhodly zdravotní potíže.

Lucie Šafářová
16.09.
Tenistka Nejde to

Šafářová ukončila sezonu: Kvůli Plekancovi? Ne, tohle je důvod!

Lucie Šafářová ukončila letošní sezonu. Znamená to i konec kariéry, o kterém se už dříve mluvilo? Těžko říct. Důvodem však není Tomáš Plekanec, jakožto tenistčin čerstvý partner, jak si možná mnozí mysleli, ale zdraví, které Šafářovou během sezony trápilo.