Nick Kyrgios
24.03.
tenis To už přehnal

Další úlet fracka Kyrgiose: Jsi zas**ná ostuda, řval na sudího

Frajeřinky, skvělé údery, ale také úlety a nadávky. To je Nick Kyrgios. Snad nejkontroverznější tenista na okruhu ATP. A v Miami se zase předvedl. Po prohraném zápase čtyřhry vyjel na sudího a ještě naštvaně praštil raketou.

Jo-Wilfried Tsonga
aktualizováno 06.03.
tenis Zákeřná nemoc

Děsivá diagnóza pro Tsongu: Velmi brzo by mohl umřít!

Vyhrál 16 turnajů na okruhu ATP, do vítězného konce dotáhl přes 400 zápasů, teď ale bojuje se soupeřem, který je ze všech nejsilnější. Jo-Wilfried Tsonga trpí zákeřnou nemocí, se kterou se lidé podle lékařů dožívají v průměru 42 let.

Roger Federer
02.03.
gratulace prostě frajer

Titul číslo 100! Federer to dokázal jako druhý hráč v historii tenisu

Švýcarský tenista Roger Federer vyhrál jubilejní 100. turnaj ATP ve dvouhře. Ve finále v Dubaji porazil Řeka Stefanose Tsitsipase 6:4, 6:4. Stovku titulů ve dvouhře nasbíral Federer jako druhý tenista v open éře. Rekordmanem je Američan Jimmy Connors, který ovládl 109 turnajů.

Tomáš Berdych
aktualizováno 08.02.
tenis Vybojovaný zápas

Berdych zvládl drama, v Montpellier je už v semifinále

Tomu zápasu nic nechybělo! Utkání mezi Tomášem Berdychem a Srbem Filipem Krajinovičem nabídlo snad úplně vše. Drama plné zvratů nakonec zvládl lépe český tenista a po setech 7:6, 6:7 a 7:5 postoupil do semifinále.

aktualizováno 05.01.
tenis Turnaj v Dauhá

Vítězný comeback se nekoná, Berdych ve finále padl s Bautistou

Tenista Tomáš Berdych na svém prvním turnaji po zranění zad a půlroční pauze prohrál až ve finále. V duelu o titul v Dauhá podlehl Španělovi Robertu Bautistovi 4:6, 6:3 a 3:6 po téměř dvouhodinovém boji.

Tomáš Berdych v Dauhá
31.12.
skvěle! povedený comeback

Berdych je zpět! Půl roku nehrál, návrat ale zvládl vítězně

Tenisovou sezónu zahájil už i Tomáš Berdych, který se vrací po vleklém zranění zad. Naposledy hrál zápas v červnu, nyní ale v katarském Dauhá porazil v prvním kole Němce Kohlschreibera 2:0 na sety.

27.12.
atp půjde mu to?

Velký návrat! Berdych jde po půl roku do akce, dostal divokou kartu

Tomáš Berdych se po půlroční pauze zaviněnou zrdravotnímy problémy opět vrácí na kurty. Už příští týden se představí na turnaji v Dauhá, kde mu pořadatelé udělili divokou kartu.

Nadal vs Djokovič
31.10.
atp střídání na čele

Djokovič bude po dvou letech králem tenisu! Pomůže mu Nadal

Španělský tenista Rafael Nadal odstoupil kvůli zranění břišních svalů z turnaje v Paříži a přijde tak o místo světové jedničky. V čele žebříčku ATP ho v pondělí vystřídá Srb Novak Djokovič, který se na tenisový trůn vrátí po téměř dvouleté pauze.

Alexander Zverev
aktualizováno 10.10.
tenis Odmítnutá účast

Problém pro Davis Cup. První hvězda se naštvala kvůli termínu

Nový systém Davis Cupu je špatný. Kromě tenisové veřejnosti se takhle vyjádřil i Alexander Zverev, který už nyní ví, že se za rok finálového turnaje nezúčastní. Hlavně kvůli nešťastnému termínu.