Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jak Zdeněk Vítek, tak Gabriela Koukalová se shodli, že MS v Östersundu se českým biatlonistům nepovedlo.
včera 10:56
Biatlon Nic moc

Blamáž českých biatlonistů na MS! Své si o tom myslí i Koukalová

Že by se český biatlon potácel ve výsledkové krizi? Výsledky z uplynulého mistrovství světa ve švédském Östersundu tomu napovídají. Vždyť se jednalo o nejhorší šampionát za posledních 8 let! Český tým nepřivezl ani jednu medaili. Pochopení pro své již bývalé kolegy našla i Gabriela Koukalová, která v minulosti z vrcholných akcí pravidelně vozila cenné kovy.

Tomáš Krupčík
aktualizováno 17.03.
ms 2019 mistrovství světa

Zmar českých biatlonistů. Bez medaile zůstal i poslední závod!

Češi nezískali medaili ani v posledním závodu světového šampionátu biatlonistů. V závodu s hromadným startem obsadil Tomáš Krupčík po nadějném začátku až 20. místo. Zlato získal Ital Dominik Windisch.

Dorothea Wierer
17.03.
ms 2019 italská radost

Wiererová je mistryní světa! Vyhrála závod s hromadným startem

Italka Dorothea Wiererová vyhrála na biatlonovém mistrovství světa závod s hromadným startem a získala první individuální titul. Českým reprezentantkám se v obtížných podmínkách v Östersundu nedařilo na střelnici: Markéta Davidová skončila s pěti chybami šestnáctá, Veronika Vítková proběhla cílem hned za ní.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 1
čtěte o tématu mistrovství světa na Prásk.tv
Michal Krčmář
16.03.
super výkon mistrovství světa

Češti biatlonisté zvedli prapor: Štafeta byla 17 sekund od bronzu!

Česká štafeta biatlonistů se blýskla na mistrovství světa čtvrtým místem. Ve švédském Östersundu sice rozjeli zkušení Michal Šlesingr a Ondřej Moravec závod na čtrnácté pozici, ale výborně běžící i střílející Tomáš Krupčík a finišman Michal Krčmář tým vytáhli o deset míst výše.

Basketbal Česko - USA
aktualizováno 16.03.
los mistrovství světa

Drsný los pro české basketbalisty: Na MS je čekají obhájci z USA

Čeští basketbalisté budou hrát na mistrovství světa v Číně v základní skupině E v Šanghaji s obhájci titulu Spojenými státy americkými, Tureckem a Japonskem. Rozhodl o tom los v Šen-čenu.

Johannes Thingnes Bö
14.03.
Biatlon Štafeta dvojic

Nevydařený závod! Češi až devátí, vyhráli Norové

Favorizovaní biatlonisté Johannes Thingnes Bö a Marte Olsbuová Röiselandová vyhráli premiérový závod dvojic na mistrovství světa. Pro norský biatlonový tým v Östersundu vybojovali už třetí zlatou medaili a celkově sedmou. Ondřej Moravec a Eva Puskarčíková skončili na devátém místě.

Tomáš Krupčík
aktualizováno 13.03.
biatlon Mistrovství světa

Vytrvalostní závod ovládl Peiffer, nejlepší z Čechů byl Krupčík

Německý biatlonista Arnd Peiffer se stal podruhé v kariéře individuálním mistrem světa. Osm let po zlatu ze sprintu mu dnes v Östersundu vynesla titul ve vytrvalostním závodu v náročných povětrnostních podmínkách přesná muška. Z českých reprezentantů byl opět nejlepší Tomáš Krupčík na 22. místě.

Hanna Öbergová
aktualizováno 12.03.
ms 2019 závod o glóbus

Vítková dojela na MS v biatlonu na 13. místě, vyhrála Öbergová

Biatlonovou mistryní světa ve vytrvalostním závodu na 15 kilometrů se ve švédském Östersundu stala domácí Hanna Öbergová. Stříbro bere Italka Lisa Vittoziová a bronz Justine Braissazová z Francie. Nejlepší z českých reprezentantek byla Veronika Vítková na 13. místě.

Johannes Bö
10.03.
biatlon Mistrovství světa

Bö si odstřelil zlato na poslední položce, Češi si polepšili

Mistrem světa ve stíhacím závodu biatlonistů na 12,5 km se nečekaně stal Ukrajinec Dmytro Pidruchnyi, jenž využil výpadku vítěze sprintu Johannese Thingnese Böa na poslední střelbě. Čeští reprezentanti si oproti pátečnímu závodu v Östersundu polepšili - Tomáš Krupčík se posunul na osmnáctou pozici, Michal Krčmář na pětadvacátou.

Markéta Davidová
aktualizováno 10.03.
biatlon Mistrovství světa

Stíhačku ovládla Herrmanová, Davidové se střelecky nedařilo

Biatlonistka Markéta Davidová dojela po šesti trestných kolech ve stíhacím závodu na mistrovství světa ve švédském Östersundu třináctá a oproti sprintu si pohoršila o šest míst. Premiérový titul získala Němka Denise Herrmannová, která startuje na prvním šampionátu.