Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Bořek Dočkal
aktualizováno 22.02.
fotbalista Zase zpátky

Dojemné přivítání Dočkala ve Spartě: VIDEO ve stylu Rockyho!

Velmi milé přivítání připravila Sparta Bořku Dočkalovi. Ten se na Letnou vrátil po dvou letech strávených v Číně a Americe. Klub zveřejnil na svých sociálních sítích video, které připomíná slavnou část z filmu Rocky, jen se děj odehrává v Praze nedaleko stadionu, kde se Dočkal už brzy znovu představí.

Jakub Brabec
20.02.
Fotbal nenávist fanoušků

Jsi zrádce, ne sparťan! Brabec to tvrdě schytal od fanoušků

Bývalý obránce Sparty Jakub Brabec podepsal s plzeňskou Viktorií půlroční hostování s opcí na tři roky. Nenávistné reakce fanoušků Sparty na sociálních sítích přišly téměř okamžitě.

Bořek Dočkal
17.02.
Fotbalista návrat domů

Bořek Dočkal je zase blíž Spartě: V Číně už má rozvázanou smlouvu!

Kapitán fotbalové reprezentace Bořek Dočkal rozvázal smlouvu v čínském klubu Che-nan Ťien-jie a začne jednat s pražskou Spartou. Informovala o tom agentura Sport Invest, která Dočkala zastupuje.

Jiří Skalák
16.02.
Fotbal Rýsuje se přestup

Další velký návrat? Skalák má mít namířeno zpátky do Boleslavi!

Nedávno Bořek Dočkal, teď to vypadá i na návrat do Česka pro Jiřího Skaláka. Reprezentační útočník má mít podle deníku Sport namířeno z Anglie zpátky do Mladé Boleslavi, kde už v minulosti hrával.

Marek Hamšík
14.02.
Fotbal Složitá dohoda

Přeci jen odchod! Marka Hamšíka nakonec zlákaly čínské peníze

Dlouholetá fotbalová hvězda našich bratrů ze Slovenska opouští Evropu, konkrétně Neapol, za kterou odehrál 12 sezón. Jeho další štací bude čínský Ta-lien I-fang. Zprvu se zdálo, že přestup zkrachuje kvůli neshodě o přestupové částce. Nicméně podle italského listu La Gazzetta Dello Sport Neapol nakonec souhlasila s nabídkou 20 milionů eur. Pět milionů inkasují na účet ihned, zbylých 15 vyplatí čínský klub do konce roku.

Emiliano Sala
06.02.
Zmizelý fotbalista Nejdražší posila

Nantes tlačí na Cardiff: Chceme peníze za Salu, ve hře je i soud!

Peníze vždy až na prvním místě. Bývalý zaměstnavatel zmizelého útočníka Emiliana Saly, tedy fotbalový klub Nantes, požaduje od Cardiffu v těchto už tak těžkých dnech peníze za přestup. Pokud waleský celek neuhradí 15 milionů liber (přes 440 milionů korun) do stanoveného data, je ve hře i soud.

Nicolae Stanciu
31.01.
Fotbal 1. fotbalová liga

Přestup dotažen! Nicolae Stanciu se upsal Al Ahlí a opouští Spartu!

V Saúdské Arábii se radují, klub Al Ahlí dotáhl přestup Nicolae Stancia ze Sparty. Dle informací deníku Sport si Pražené přijdou na 7,7 milionu eur (198 milionů korun), které obdrží za tento transfer.

Nicolae Stanciu
aktualizováno 28.01.
Přestupová bomba Sparťanské trable

Blíží se odchod kapitána? Nicolae Stanciu míří do Saudské Arábie

Fotbalová Sparta je blízko k tomu, aby přišla o svého kapitána. Nicolae Stanciu má totiž namířeno na arabský poloostrov, ze kterého má hned dvě nabídky na přestup.Tam dokonce odletěl ze španělského soustředění.

Jan Rutta
12.01.
NHL Zajímavá vyměna

Jan Rutta odchází z Chicaga. Řekl si o něj nejlepší tým z NHL!

Obránce Jan Rutta poznává, jak tvrdá umí být NHL. Před rokem ho podepsalo jako nedraftovaného hráče Chicago, ve kterém se prezentoval skvěle. Při premiérové sezoně si věřil a bylo to znát na i na jeho ofenzivní činnosti a bodech. Letos to ale poněkud drhlo a tak ho Blackhawks poslali na farmu a teď se ho zbavili úplně. Rutta odchází z Chicaga do Tampy Bay.

Josef Šural
10.01.
přestup Turecké angažmá

Sparta se dohodla s Alanyasporem, čeká se na vyjádření Šurala

Neprodloužil smlouvu, do zápasu s Budějovicemi nezasáhl a ani netrénuje s týmem. Sparta je podle serveru isport.cz dohodnutá s tureckým klubem Alanyaspor na přestupu Josefa Šurala. Čeká se už jen na rozhodnutí hráče.