Tomáš Satoranský
aktualizováno 17.03.
rekord výjimečná bilance

Satoranský se vrátil s přesnou rukou! Wizards díky němu vyhráli

Tomáš Satoranský se den po nešťastné srážce se spoluhráčem Bradley Bealem vrátil na palubovky a řídil vítězství basketbalistů Washingtonu nad Memphisem 135:128. Český univerzál dal 15 bodů, přidal 7 nahrávek a 6 doskoků.

Basketbal Česko - USA
aktualizováno 16.03.
los mistrovství světa

Drsný los pro české basketbalisty: Na MS je čekají obhájci z USA

Čeští basketbalisté budou hrát na mistrovství světa v Číně v základní skupině E v Šanghaji s obhájci titulu Spojenými státy americkými, Tureckem a Japonskem. Rozhodl o tom los v Šen-čenu.

video hodně velká smůla

Satoranský nedohrál! Po srážce má podezření na otřes mozku

Tomáš Satoranský nedohrál v noci na sobotu duel s Charlotte. Na konci prvního poločasu se srazil se spoluhráčem Bradley Bealem a po utkání klub oznámil podezření na otřes mozku. Washington navíc prohrál 110:116 a opět se mu vzdálila naděje na účast vy play off.

Skvělý výkon! Irving triple-doublem zajistil Bostonu těsnou výhru

Výborný výkon předvedl v nočních zápasech NBA Kyrie Irving z Bostonu. Hvězda Celtics si v zápase proti Sacramentu Kings připsala svůj druhý triple double kariéry a 31 body, 12 asistencemi a 10 doskoky výrazně pomohla k vítězství 126:120.

14.03.
NBA Klíčový zápas

Satoranskému se nedařilo, Washington drží šanci na play off

Washington v čele s Tomášem Satoranským zvládl klíčový zápas nad Orlandem a udrželi šanci na play off. Svého rivala zdolal 100:90 a to především díky skvělému závěru. Jediný Čech v NBA si připsal pouze dva body, k tomu ale přidal sedm asistencí a šest doskoků.

Serge Ibaka a Marquese Chriss
12.03.
Video Jako v UFC

V NBA viděli fanoušci pořádnou melu! Došlo i na pěsti

Nevídanou potyčku viděli diváci v Clevelandu. V zápase NBA mezi domácími Cavaliers a Torontem se do sebe v závěru třetí čtvrtiny pustili hostující Serge Ibaka a Marquese Chriss.

10.03.

Satoranský zažil skvělý start, Wizards padli po prodloužení

Dva zápasy ve dvou dnech a dvě prohry. S basketbalisty Washingtonu to vypadá už bledě. Nestačili ani na Minnesotu, se kterou padli po prodloužení.

Tomáš Satoranský a Bradley Beal
09.03.
NBA prohra s rivalem

Satoranský neodvrátil porážku, Washington prohrál o jediný bod

Vyhlídky Wizards na play off jsou už hodně špatné. Washington prohrál i souboj s jedním z přímých konkurentů Charlotte Hornets a na vyřazovací boje ztrácí už čtyři vítězství.

Basketbalistky USK Praha
08.03.
gratulace parádní úspěch

Basketbalistky USK Praha postoupily do Final Four!

Basketbalistky USK Praha ovládly i druhé čtvrtfinálové utkání Evropské ligy proti Fenerbahce a po dvou letech postoupily do semifinále. Vítězky soutěže z roku 2015 dnes v Istanbulu uspěly 77:65 a po úterní domácí výhře 76:54 zvítězily 2:0 na zápasy.

LeBron James
aktualizováno 03.03.
nba noc v nba

Mizérie Lakers pokračuje, prohráli i s nejhorším týmem ligy

Basketbalisté Los Angeles Lakers si zřejmě nezahrají play off ani v šesté sezoně v řadě. Série nezdarů gradovala v duelu v Phoenixu. Nejhorší tým ligy porazil LeBrona a spol. 118:109.