František Straka
15.03.
Fotbal Nevydařená premiéra

Straku štve prohra s poslední Duklou: Efekt Franze se nedostavil

Po šesti letech odkoučoval zápas české ligy. Trenér František Straka vedl Karvinou v 25. kole na hřišti Dukly. Na vítězství ale nedosáhl, jeho svěřenci prohráli 1:2 a propadli se na poslední místo.

Teplice porazily Plzeň
aktualizováno 15.03.
Fotbal Fortuna Liga

Plzeň prohrála a titul se vzdálil, Strakovi premiéra nevyšla

Fotbalisté Plzně ztratili v boji o titul další body. Ve 25. kole nestačili na Teplice a prohráli 2:1. Stejným výsledkem skončil zápas mezi Duklou a Karvinou. Premiéra Františka Straky na lavičce Slezanů tak vůbec nevyšla a Karviná klesla na poslední místo.

Bohemka deklasovala Karvinou
aktualizováno 09.03.

Bohemka deklasovala Karvinou, Boleslav zachránila výhru v závěru

Fotbalisté Bohemians 1905 si nečekaně lehce poradili s Karvinou a na jejím hřišti zvítězili 3:0. Do posledních minut se báli ztráty hráči Mladé Boleslavi, v poslední desetiminutovce zápasu s Příbramí ale dvakrát udeřili a berou tři body. Ty putují i do Zlína díky gólu v osmé minuty nastavení v zápase s Duklou. Opava se rozešla se Slováckem smírně 2:2.

Prásk.tv píše:

MasterChef Česko
čtěte o tématu Dukla Praha na Prásk.tv
Libor Kozák
22.02.
Fotbal 1. fotbalová liga

Liberec si poradil s Duklou a vyhrál 2:0. Trefil se Hybš a Kozák!

Fotbalisté Liberce vyhráli ve 22. kole první ligy nad Duklou Praha 2:0 po dvou brankách po přestávce v podání Matěje Hybše a Libora Kozáka, kteří se trefili i v druhém domácím jarním utkání. Severočeši měli celý zápas více ze hry a po druhé jarní výhře poskočili na šesté místo neúplné tabulky. Dukla nezopakovala pondělní výkon proti Spartě a zůstává poslední.

Jakub Podaný a Ondřej Zahustel
aktualizováno 18.02.
derby první liga

Sparta zachránila zápas na Dukle! Dostala dva góly, pak otočila

Fotbalisté Sparty v dohrávce 21. kola první ligy na stadionu Dukly prohrávali už po první střele. Kapitán domácích Miloševič nachytal gólmana Nitu ranou z 25 metrů. Letenští brzy stihli vyrovnat, ve druhé půli ale vrátil vedení Dukle Pablo Gonzalez. Pak srovnal Zahustel a nakonec skóroval i Tetteh.

Jablonec si vyšlápl na Olomouc
08.02.

Baník tlak ve výhru nepřetavil, Jablonec uspěl v Olomouci

Fotbalisté Baníku nezvládli v prvním zápase jarní části roli favorita a s pražskou Duklou pouze remizovali 1:1. V druhém zápase porazil Jablonec Olomouc 2:1.

trenér Josef Csaplár
07.12.
fotbal fotbalová liga

Trenér Csaplár už zase slaví výhru! Příbram vykradla Julisku

Fotbalisté Příbrami v předehrávce 18. kola první ligy vyhráli na hřišti Dukly po obratu 2:1 a v nejvyšší soutěži naplno bodovali po sedmi zápasech. Na začátku druhé půle poslal Pražany do vedení Uroš Djuranovič, ale mezi 69. a 77. minutou otočili výsledek Jan Rezek z penalty a Antonín Fantiš.

Baník po třech zápasech vyhrál
aktualizováno 02.12.
fotbal Fortuna Liga

Plzeň si poradila s Olomoucí, Baník se dostal z krize

Fotbalisté Ostravy v 17. kole první ligy vyhráli 2:0 v Příbrami a po třech porážkách za sebou bodovali. Tři body si připsala i Plze%n, když stejným výsledkem porazila Olomouc. To v Ďolíčku gól neviděli a malé pražské derby nepoznalo vítěze.

Viktoria Plzeň - Slovan Liberec
aktualizováno 23.11.
fotbal první liga

Plzeň zachránila v Liberci aspoň bod, Teplice viděly na Dukle 10 karet!

Fotbalisté Liberce obrali Plzeň o dva body a navíc se na střelci Jakubu Peškovi vyfauloval stoper Lukáš Hejda. Remízu 1:1 zachránil pro Viktorii i v oslabení Kovařík. Ve druhém pátečním utkání prohrály Teplice na Dukle 0:1 a dohrávaly dokonce v devíti!

Ján Ďurica ve skluzu
15.11.
fotbal neprošlo mu to

Zákrok na kriminál? Ďurica dostal dodatečně tři zápasy stop

Fotbalisté Dukly se budou musel v následujících třech utkáních obejít bez stopera Jána Ďuricy. Ten v utkání s Jabloncem brutálně fauloval Lukáše Masopusta a způsobil mu vážné zranění.