Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Max Parrot
18.01.
drž se! děsivé zjištění

Hvězdě snowboardingu se otočil život. Medaili z OH střídá rakovina!

Kanadský snowboardista Max Parrot ve čtvrtek oznámil, že onemocněl vzácnou formou rakoviny a bude muset postoupit léčbu. Přijde tak o zbytek sezóny a jeho kariéra je v ohrožení.

Ester Ledecká
06.09.
peníze ve sportu podpis smlouvy

Svaz vs. Ledecká: Podrobné vysvětlení, proč spolu vedou válku

Kauza dvojnásobné olympijské vítězky Ester Ledecké děsí snad všechny sportovní fanoušky v Česku. Mohlo by se totiž klidně stát, že jedna z nejuniverzálnějších sportovkyň současnosti, oblékne dres jiného státu! Proč se vlastně handrkuje se Svazem lyžařů kvůli reprezentační smlouvě? Zde je podrobně vysvětleno, o co jde.

Žiga Jeglič
11.08.
Hokej Lék na astma

Dopingový hříšník z olympiády: Jeglič dostal distanc na 8 měsíců

Lék na astma znamenal jeho konec na olympijských hrách v Pchjongčchangu a teď zároveň i zákaz hraní hokeje na osm měsíců. Řeč je o slovinském reprezentantovi Žigu Jegličovi, jenž na olympijském turnaji skončil před osmifinálovým zápasem.

Prásk.tv píše:

Ester Ledecká
čtěte o tématu Olympiáda na Prásk.tv
Ester Ledecká
29.06.
Finanční odměny Zlatá olympionička

Olympionici dostali odměny za medaile. Proč Ledecká nemá nic?

Michal Krčmář, Eva Samková, Karolína Erbanová, Martina Sáblíková, Veronika Vítková a Ester Ledecká. To jsou jména českých sportovců, kteří na letošní olympiádě v Pchjongčchangu získali medaile. Všichni, až na poslední jmenovanou, získali finanční odměnu od ministerstva školství. Proč Ledecká nedostala ani korunu? Důvod je celkem kuriózní…

Ester Ledecká
aktualizováno 23.05.
Olympionici Jde o miliony

Odměny za olympijské medaile: Čeští sportovci je konečně uvidí!

Kauza nevyplacených odměn medailistům z olympiády končí. Vláda v demisi schválila, že výkony sportovců bude oceňovat ministerstvo školství a ne Český olympijský výbor.

Ryan Lochte
12.05.
Minulost starý průšvih

Plavec Lochte má znovu problémy: Rio na něj podalo novou žalobu!

Skandál znovu vyplaval na povrch. Rok poté, co brazilský soud odložil případ amerického plavce Ryana Lochteho, podává prokuratura Rio De Janeira novou žalobu. Lochte si před dvěma lety na Olympijských hrách v Riu vymyslel přepadení, aby zakryl vlastní vandalismus.

Jacquelyn Crowellová
27.04.
cyklistika smutná zpráva

Měla zářit na olympiádě, ale podlehla rakovině: Bylo jí 30 let!

Bývalá profesionální cyklistka a olympionička Jacquelyn Crowellová je po smrti. Teprve třicetiletá Američanka prohrála svůj dlouhý boj s rakovinou.

Kim Po-rum
aktualizováno 20.03.
zhroutila se žádné oslavy

Na olympiádě vybojovala medaili, fanoušci ji ale dohnali do blázince!

Sláva může být hodně pomíjivá. O tom se přesvedčila jihokorejská rychlobruslařka Kim Po-rum, která na zimní olympiádě vybojovala stříbrnou medaili v závodě s hromadným startem. Dlouho se však z medaile neradovala. Skončila totiž na psychiatrii!

Lindsey Vonn
04.03.
Jasný názor Sportovní tabu

Sexuální vztahy v olympijské vesnici? Vonnová řekla, jak to je!

Olympiáda v Pchjongčchangu se zapsala do knihy rekordů ještě před svým začátkem. Organizátoři totiž rozdali sportovcům rekordní počet kondomů. Konkrétně 110 tisíc kusů, tedy o deset tisíc více, než jich bylo v Soči či Vancouveru. A tak se hodně mluvilo o tématu, které je pro normální smrtelníky stále velkým tabu. A sice – jak je to se sexuálními vztahy v olympijské vesnici? Lindsey Vonnová na to teď odpověděla.

Ester Ledecká a Lukáš Sobotka
02.03.
peníze jak vypadá financování?

Šéf lyžařů promluvil! Kolik milionů dali Ester Ledecké na přípravu?

Český svaz lyžařů odtajnil, kolika penězi přispěl na přípravu i závody dnes už světové sportovní megastar Ester Ledecké. Šéf organizace Lukáš Sobotka mluví o tom, že lyžařská sekce se stala nejúspěšnější částí české výpravy na OH v Koreji.