Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Oscar Pistorius
09.10.
Halloweenský převlek

Internet se bouří. Začal se prodávat kostým vrahouna Pistoria

Nemáte v čem jít na halloweenskou párty? V Anglii se na internetovém obchodě objevil převlek, který už je za hranou morálního uvažování. Je to totiž převlek za Oscara Pistoriuse. Atleta bez nohou, který v roce 2013 zabil svoji přítelkyni.

Oscar Pistorius
10.04.
Soud Konec nadějí

Pistorius na dně! Soud zamítl jeho poslední odvolání

Handicapovaný atlet Oscar Pistorius definitivně přišel o naději, jak se vyhnout 13 letům ve vězení. Nejvyšší soud totiž zamítl jeho poslední odvolání proti trestu za zabití přítelkyně.

Oscar Pistorius
12.12.
atletika život za mřížemi

Další rána pro Pistoriuse! Ve vězení byl napaden a skončil zraněný

Handicapovaný atlet Oscar Pistorius to ve vězení nemá rozhodně jednoduché. Jen pár týdnů poté, co byl odsouzen na dalších 13 let za vraždu své přítelkyně, utrpěl lehčí zranění po rvačce kvůli telefonu.

Prásk.tv píše:

Oscar Pistorius u soudu - 5
čtěte o tématu Oscar Pistorius na Prásk.tv
Oscar Pistorius
24.11.
atletika vražda přítelkyně

Pistorius byl znovu odsouzen! Beznohý atlet si odsedí 13 let

Slavný handicapovaný atlet Oscar Pistorius byl nově odsouzen za vraždu přítelkyně na 13 a půl roku. Trest mu zvýšil nejvyšší odvolací soud v JAR.

Oscar Pistorius
aktualizováno 03.08.
záhada trable hvězdy paralympiády

Pistorius musel do nemocnice! Lékaři zkoumali, zda neměl infarkt

Bývalá hvězda paralympijských her Oscar Pistorius má nové problémy. Jihoafrický atlet, který si ve vězení odpykává trest za zabití své snoubenky Reevy Steenkampové, byl hospitalizován do nemocnice kvůli bolestem na hrudi. Spekuluje se i o infarktu.

Oscar Pistorius
aktualizováno 06.07.
konečný verdikt kauza

Beznohý atlet Pistorius odsouzen! Konečně padl trest za vraždu

Handicapovaný atlet Oscar Pistorius dostal u soudu v Pretorii šest let vězení za vraždu přítelkyně Reevy Steenkampové. Soudkyně Thokozile Masipaová tak nevyhověla žalobě, která požadovala minimálně patnáctiletý trest.

Oscar Pistorius
aktualizováno 15.06.
silné fotky soud pokračuje

Zlomený muž. Pistorius se musel před porotou belhat na pahýlech!

V Jihoafrické republice opět stanul před soudem Oscar Pistorius, kterému hrozí 15 let vězení za vraždu své přítelkyně Reeve Steenkampové. Konečný verdikt by měl padnout už tento pátek.

Oscar Pistroius
aktualizováno 03.12.
novinka už je to s ním horší

Pistorius má nový velký problém: Žádné zabití, byla to vražda!

Všechno je jinak. Pokud si Oscar Pistorius myslel, že mu všechno projde po několika měsících ve vazbě a domácím vězení, tak se obrovsky mýlil. Dva a půl roku poté, co zastřelil svou přítelkyni Reevu Steenkampovou je jeho čin překvalifikován ze zabití na vraždu!

Oscar Pistorius a věznice
aktualizováno 19.08.
slavný vězeň zamítnutá žádost

Pistorius už chtěl domů! Má smůlu, ministr ho nechal za mřížemi

Oscar Pistorius má smůlu. Už to vypadalo, že bude moci opustit zdi jihoafrického vězení Kgosi Mampuru. Ale ministr spravedlnosti žádost zamítl. Bývalý handicapovaný atlet toužil po přesunu do domácího vězení.

Oscar Pistorius
aktualizováno 17.08.
beznohý atlet může vyklízet celu

Po 10 měsících je venku! Pistorius si zbytek trestu odsedí doma

Oscar Pistorius opustí vězeňskou celu už po deseti měsících. Zbytek pětiletého trestu, který jihoafrický beznohý atlet dostal za zabití přítelkyně, stráví v domácím vězení, kam se přesune v pátek.