Martina Sáblíková
aktualizováno 13.03.
Rychlobruslení Přiblížila plány

To je změna! Sáblíkové úspěch sluší, po návratu do Prahy zářila

Martina Sáblíková prožívá skvělé období. Vrátila se na vrchol, získala další tři tituly mistryně světa a kosí jeden světový rekord za druhým. A úspěch jí svědčí. Po návratu do Prahy jen zářila.

aktualizováno 10.03.
rychlobruslení to snad není pravda

Sáblíková dokázala nemožné! Znovu překonala světový rekord

Rychlobruslařka Martina Sáblíková ve finále Světového poháru v Salt Lake City opět zlepšila světový rekord v závodu na 3000 metrů a podvanácté v kariéře ovládla seriál dlouhých tratí. Trojnásobná olympijská vítězka překonala výkonem 3:52,027 o více než sekundu svůj čas z minulého týdne z Calgary, kde se stala mistryní světa ve víceboji.

05.03.
originální skladba to si poslechněte

Písnička pro Sáblíkovou! Umělec složil pro rekordmanku HIT

Rychlobruslařka Martina Sáblíková překonala během uplynulého víkendu hned dva světové rekordy a právem se tak opět stala národní hrdinkou. Toho si je vědom i písničkář Pavel Volodkovič, a tak na internet umístil skladbu, která je věnována právě fenomenální české sportovkyni.

Prásk.tv píše:

Martina Sáblíková - 1
čtěte o tématu Martina Sáblíková na Prásk.tv
aktualizováno 04.03.

Proměna Martiny Sáblíkové? To je ta drsná daň za rekordy a medaile

Dvacetkrát mistryní světa! Martina Sáblíková udělala českým fanouškům takové radosti, že si to mnozí ani neuvědomují. Malá postavou ale velká svými výkony. A třeba říct, že rychlobruslení je prostě pořádná dřina.

04.03.
přepsala historii dva světové rekordy

Sáblíkové došla slova! Tak napsala svým fanouškům dojemný vzkaz

Rychlobruslařka Martina Sáblíková zažila víkend, na který historie nezapomene. Za pouhé dva dny překonala v kanadském Calgary světové rekordy na 3000 a 5000 metrů a nesmazatelně se tak zapsala do historie. Na svém facebooku pak fanouškům napsala dojemný vzkaz.

aktualizováno 03.03.
pojď! rychlobruslařský víceboj

FANTAZIE: Sáblíková má další světový rekord, je i mistryní světa!

Martina Sáblíková vytvořila na mistrovství světa ve víceboji v Calgary další světový rekord. Trať 5000 metrů zajela v čase 6:42,01 a o 65 setin překonala svůj výkon z roku 2011. Rekordní jízda znamenala zároveň vícebojařský titul mistryně světa pro rok 2019.

aktualizováno 02.03.
pojď! mistrovství světa

Sáblíková zajela na MS ve víceboji světový rekord na 3000 metrů!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková zajela na mistrovství světa ve víceboji v Calgary světový rekord v závodu na 3000 metrů. Časem 3:53,31 překonala třináct let starý výkon Cindy Klassenové z Kanady o tři setiny sekundy. V polovině šampionátu je trojnásobná olympijská vítězka průběžně druhá.

aktualizováno 09.02.
Rychlobruslení Neuvěřitelný výkon

Sáblíková to dokázala! Na pětce se stala podesáté mistryní světa

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála na mistrovství světa v Inzellu i závod na 5000 metrů a popáté na jednom šampionátu ovládla obě nejdelší tratě.

aktualizováno 07.02.
rychlobruslení Mistrovství světa

Vynikající Martina má zlato: Sáblíková ovládla na MS trojku!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se v německém Inzellu stala popáté v kariéře mistryní světa na 3000 metrů. Jednatřicetiletá česká hvězda dlouhých tratí získala už 18. světové zlato v kariéře.

aktualizováno 01.02.
Rychlobruslení SP v Norsku

Návrat královny! Sáblíková ovládla závod na 3000 metrů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála na Světovém poháru v Hamaru závod na 3000 metrů. Po prvním triumfu v sezoně se trojnásobná olympijská vítězka vrátila do čela průběžného pořadí.