Kauza Sexuální zneužívání

Zvrhlý lékař: Zneužil i tuto krásku. Vyhrála 4x olympijské zlato!

Simone Bilesová
Zdroj: Profimedia

Larry Nassar, zvrhlý doktor, který zneužil desítky žen, včetně známých sportovkyň, už od prosince ví, že si za mřížemi odsedí 60 let. I poté, co padl trest, se hlásí další ženy a dívky policii s tím, že je čtyřiapadesátiletý Američan zneužíval. Své svědectví teď poskytla i talentovaná gymnastka Simone Bilesová. Ta na olympiádě v Riu získala čtyři zlaté medaile.

Tuto krásku mnozí znají nejen díky tomu, že má za sebou v teprve dvaceti letech mnoho úspěchů, včetně zisku čtyřech olympijských zlat a jednoho bronzu, ale i díky tomu, že měří jen 142 centimetrů a na fotkách vedle basketbalistů vypadá poněkud komicky (sama si z toho dělá srandu).

 

 

Do smíchu jí však v minulosti často nebylo. Zneužíval ji totiž Larry Nassar, zvrhlý doktor, který sexuálně obtěžoval více, než 150 žen a dívek, včetně mnoha známých sportovkyň. „Sice mě znáte jako veselou a usměvavou holku, plnou energie. Jenže poslední dobou jsem se cítila zlomená. Chtěla jsem totiž veřejně říct, že jsem i já obětí doktora Larryho Nassara,“ šokovala Bilesová veřejnost.

 

GALERIE: Simone Bilesová

1
/
6
Zdroj: Instagram
Simone Bilesová

 

Dlouho celou věc tutlala. „Je mnoho důvodů, proč jsem svůj příběh zveřejnila až teď. Doposud jsem to nedokázala,“ přiznala. Simone Bilesová také řekla, že si namlouvala, že zneužívání Nassarem byla její chyba. „Ne, nebyla to moje chyba. Nebudu nést vinu, která spočívá na Larrym Nassarovi a dalších,“ pokračovala.

 

Bilesová četla příběhy ostatních obětí Larryho Nassara. „Vím proto, že se tato šílená zkušenost netýká jenom mě. Slibuji, že se nikdy nevzdám,“ dodala Bilesová s tím, že bude sportovat dál.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:10 16:55

   NHL: Colorado Avalanche - Calgary Flames

   16:55

   Basketbal: Nižnij Novgorod - Iberostar Tenerife

   19:00

   Odpolední sportovní noviny

   19:05

   NHL News

   19:20

   Rebel Prague Darts Masters 2019 - Souboj LegendOhlédnutí za šipkařskou exhibicí s účastí Phila Taylora

   19:40

   Element (402)

 • Nova Sport 2

  • 13:00 16:00

   UFC Fight Night: Overeem vs. Rozenstruik

   16:00

   Element (402)

   16:10

   Fotbal: Montpellier HSC - Paris Saint - Germain

   17:55

   Basketbal: Besiktas Sompo Sigorta - PAOK

   19:55

   Rychlá kola (12)

   20:25

   Basketbal: Elan Béarnais - AEK

Celý Program