Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kauza Sexuální zneužívání

Zvrhlý lékař: Zneužil i tuto krásku. Vyhrála 4x olympijské zlato!

Simone Bilesová
Zdroj: Profimedia

Larry Nassar, zvrhlý doktor, který zneužil desítky žen, včetně známých sportovkyň, už od prosince ví, že si za mřížemi odsedí 60 let. I poté, co padl trest, se hlásí další ženy a dívky policii s tím, že je čtyřiapadesátiletý Američan zneužíval. Své svědectví teď poskytla i talentovaná gymnastka Simone Bilesová. Ta na olympiádě v Riu získala čtyři zlaté medaile.

Tuto krásku mnozí znají nejen díky tomu, že má za sebou v teprve dvaceti letech mnoho úspěchů, včetně zisku čtyřech olympijských zlat a jednoho bronzu, ale i díky tomu, že měří jen 142 centimetrů a na fotkách vedle basketbalistů vypadá poněkud komicky (sama si z toho dělá srandu).

 

 

Do smíchu jí však v minulosti často nebylo. Zneužíval ji totiž Larry Nassar, zvrhlý doktor, který sexuálně obtěžoval více, než 150 žen a dívek, včetně mnoha známých sportovkyň. „Sice mě znáte jako veselou a usměvavou holku, plnou energie. Jenže poslední dobou jsem se cítila zlomená. Chtěla jsem totiž veřejně říct, že jsem i já obětí doktora Larryho Nassara,“ šokovala Bilesová veřejnost.

 

GALERIE: Simone Bilesová

1
/
6
Zdroj: Instagram
Simone Bilesová

 

Dlouho celou věc tutlala. „Je mnoho důvodů, proč jsem svůj příběh zveřejnila až teď. Doposud jsem to nedokázala,“ přiznala. Simone Bilesová také řekla, že si namlouvala, že zneužívání Nassarem byla její chyba. „Ne, nebyla to moje chyba. Nebudu nést vinu, která spočívá na Larrym Nassarovi a dalších,“ pokračovala.

 

Bilesová četla příběhy ostatních obětí Larryho Nassara. „Vím proto, že se tato šílená zkušenost netýká jenom mě. Slibuji, že se nikdy nevzdám,“ dodala Bilesová s tím, že bude sportovat dál.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:35

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   15:35

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   16:35

   Major League Soccer Highlights (24)

   17:05

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Stade Brestois

   18:50

   Odpolední Sportovní noviny

   18:55

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - Bergischer HC

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:30

   Melbourne Darts Masters

   15:30

   Major League Soccer Highlights (24)

   16:00

   UFC Ultimate knockouts (1)

   16:25

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (3/3)

   17:20

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - THW Kiel

   18:45

   Element (394)

Celý Program