Jak to bylo?

Zvrat v kauze znásilnění: Unikly emaily Ronaldových právníků

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia
Téma:

Jak to vlastně bylo? Právníci Cristiana Ronalda se pořádně obuli do případu údajného znásilnění a možná to přepískli. Podle deníku Der Spiegel se totiž snaží předělat příběh o tom, co se stalo.

Stalo se to už v roce 2009. Cristiano Ronaldo strávil na hotelovém pokoji v Las Vegas noc s Kathryn Mayorgaovou. Podle ní to ale nebylo dobrovolné. A podle posledních uniklých dokumentů má možná tato Američanka pravdu.


Právní tým Juventusu celou situaci řeší po emailech a ven se prý dostalo něco, co se dostat ven nemělo. S informací přišel Der Spiegel. Právníci se soustředí hlavně na dotazník, který vyplnil v červnu 2009.


V něm podle německého magazínu Der Spiegel, který o znásilnění informoval jako první, údajně Ronaldo přiznal, že Kathryn řekla ne a několikrát se zastavila. V prosinci roku 2009 vznikl druhý dotazník, ve kterém se odpovědi zásadně liší.


V něm Ronaldo neříká nic o tom, že by Mayorgaová sex odmítala, nebo že by řekla NE. Když letos celá kauza vyšla najevo, Ronaldo okamžitě popřel, že by mohl být vinným a že by kdy spáchal takto ohavný čin. Za vše můžou údajně hackeři, kteří zfalšovali dokumenty tak, aby vypadal vinný.

GALERIE: Cristiano Ronaldo bude možná pykat za dávné znásilnění

1
/
5
Zdroj: Profimedia / instagram
Cristiano Ronaldo - 2Podle Der Spiegelu ale původní dokument nemůže být padělek. Naznačovat by to měly i fráze z emailových konverzací, ve kterém právníci citují odpovědi z prvního dotazníku. Dokonce se i ptají, jak přeložit frázi „Toca-me ao bicho,“ což v překladu znamená „Dotkla se mého penisu."

hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins První triumf Jaromíra Jágra ve Stanely Cupu (25.5.1991)

   18:05 20:15
   20:15

   Silk Way Rally

   20:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: Anaheim Ducks - Winnipeg Jets

   22:45

   NHL - TOP momenty sezony

 • Nova Sport 2

  • NBA - Vychytralé akce

   18:35 19:00
   19:00

   NBA Classic Games: Seattle SuperSonics - Houston Rockets

   21:10

   UFC Reloaded (41)

   22:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   22:15

   CZECH Classic Open 2020

   22:30

   TOP Liga ČTS by MONETA

Celý program