Jak to bylo?

Zvrat v kauze znásilnění: Unikly emaily Ronaldových právníků

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia
Téma:

Jak to vlastně bylo? Právníci Cristiana Ronalda se pořádně obuli do případu údajného znásilnění a možná to přepískli. Podle deníku Der Spiegel se totiž snaží předělat příběh o tom, co se stalo.

Stalo se to už v roce 2009. Cristiano Ronaldo strávil na hotelovém pokoji v Las Vegas noc s Kathryn Mayorgaovou. Podle ní to ale nebylo dobrovolné. A podle posledních uniklých dokumentů má možná tato Američanka pravdu.


Právní tým Juventusu celou situaci řeší po emailech a ven se prý dostalo něco, co se dostat ven nemělo. S informací přišel Der Spiegel. Právníci se soustředí hlavně na dotazník, který vyplnil v červnu 2009.


V něm podle německého magazínu Der Spiegel, který o znásilnění informoval jako první, údajně Ronaldo přiznal, že Kathryn řekla ne a několikrát se zastavila. V prosinci roku 2009 vznikl druhý dotazník, ve kterém se odpovědi zásadně liší.


V něm Ronaldo neříká nic o tom, že by Mayorgaová sex odmítala, nebo že by řekla NE. Když letos celá kauza vyšla najevo, Ronaldo okamžitě popřel, že by mohl být vinným a že by kdy spáchal takto ohavný čin. Za vše můžou údajně hackeři, kteří zfalšovali dokumenty tak, aby vypadal vinný.

GALERIE: Cristiano Ronaldo bude možná pykat za dávné znásilnění

1
/
5
Zdroj: Profimedia / instagram
Cristiano Ronaldo - 2Podle Der Spiegelu ale původní dokument nemůže být padělek. Naznačovat by to měly i fráze z emailových konverzací, ve kterém právníci citují odpovědi z prvního dotazníku. Dokonce se i ptají, jak přeložit frázi „Toca-me ao bicho,“ což v překladu znamená „Dotkla se mého penisu."

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Basketbal: ERA Nymburk - Gaziantep

   16:45

   Fotbal: VfL Bochum - Bayern Mnichov

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

   18:35

   Anglické kluby v Evropské lize 2019/2020

   20:20

   Freeride World Tour - Vallnord - Arcalis

   20:45

   Element (410)

 • Nova Sport 2

  • 16:20 17:00

   MotoGP – Virtuální závod

   17:00

   NHL: New Jersey Devils - Edmonton Oilers

   18:50

   NBA - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

   19:00

   NBA All - Star Skills Competition 2020

   21:05

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (2)

   21:15

   UFC Greatest Fights (4)

Celý Program