Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 1.12. 2018 14:05
Jak to bylo?

Zvrat v kauze znásilnění: Unikly emaily Ronaldových právníků

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia

Jak to vlastně bylo? Právníci Cristiana Ronalda se pořádně obuli do případu údajného znásilnění a možná to přepískli. Podle deníku Der Spiegel se totiž snaží předělat příběh o tom, co se stalo.

Stalo se to už v roce 2009. Cristiano Ronaldo strávil na hotelovém pokoji v Las Vegas noc s Kathryn Mayorgaovou. Podle ní to ale nebylo dobrovolné. A podle posledních uniklých dokumentů má možná tato Američanka pravdu.


Právní tým Juventusu celou situaci řeší po emailech a ven se prý dostalo něco, co se dostat ven nemělo. S informací přišel Der Spiegel. Právníci se soustředí hlavně na dotazník, který vyplnil v červnu 2009.


V něm podle německého magazínu Der Spiegel, který o znásilnění informoval jako první, údajně Ronaldo přiznal, že Kathryn řekla ne a několikrát se zastavila. V prosinci roku 2009 vznikl druhý dotazník, ve kterém se odpovědi zásadně liší.


V něm Ronaldo neříká nic o tom, že by Mayorgaová sex odmítala, nebo že by řekla NE. Když letos celá kauza vyšla najevo, Ronaldo okamžitě popřel, že by mohl být vinným a že by kdy spáchal takto ohavný čin. Za vše můžou údajně hackeři, kteří zfalšovali dokumenty tak, aby vypadal vinný.

15

GALERIE: Cristiano Ronaldo bude možná pykat za dávné znásilnění

Zdroj: Profimedia / instagram

Cristiano Ronaldo - 2

Hodnocení:
Podle Der Spiegelu ale původní dokument nemůže být padělek. Naznačovat by to měly i fráze z emailových konverzací, ve kterém právníci citují odpovědi z prvního dotazníku. Dokonce se i ptají, jak přeložit frázi „Toca-me ao bicho,“ což v překladu znamená „Dotkla se mého penisu."

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:20 16:55

   Florbal: Storvreta IBK - IBK Dalen

   16:55

   Teleshop

   17:10

   Fotbal: FC Nantes - Paris Saint - Germain

   18:50

   NHL News

   19:05

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   20:50

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • 16:00 16:50

   UFC Unleashed (2)

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   19:05

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   19:35

   NBA – akce měsíce

   19:40

   Magazín NBA Action (29)

Celý Program