soud hodně smutná story

Zvrat v kauze Tomáše a Lucie: Soud dal za pravdu Plekancovi

Plekanec a Vondráčková - 5
Zdroj: Mediafax

Tomáš Plekanec má právo na vydání pasů svých synků – tříletého Adama i šestiletého Matyáše. V minulém týdnu o tom rozhodl soud v Kanadě. Zpěvačka Lucie Vondráčková se proti rozsudku na místě odvolala.

Kdysi idylický vztah dvou českých celebrit v dnešních dnech připomíná válku. Minulý týden proběhlo soudní stání, ve které byli hlavním motivem synové Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové. Hokejista si nárokoval vrácení pasů, které Lucie zabavila.

O soudním stání informoval web iDnes a přinesl i reakci otce zpěvačky Jiřího Vondráčka: „To, že dětem sebrali pasy, je pravda. Tomáš si stěžoval, že Lucka unesla děti, což nás překvapilo. Pasy už se ale dětem vrátily,“ sdělil.

Odvolací soud proběhne v dalším týdnu.


Vondráčková nedávno poskytla rozhovor týdeníku Téma, kde si postěžovala, že ač má oba chlapce o sebe v Kanadě, tak s nimi nemohla podniknout cestu na dovolenou Kubu.

"Manželovi vůbec nebráním, aby se s dětmi stýkal. Chtěla jsem, aby za námi přijel aspoň na Vánoce. Několikrát nám řekl, že nemůže, protože má moc práce. Chtěla jsem vzít děti do tepla , ale tatínek si to dva dny před naším odjezdem rozmyslel a přiletěl i s maminkou a s paní Šafářovou,“ řekla k aktuálnímu dění v kdysi oslavované rodině.


Právě na péči Lucie Vondráčkové v péči o děti ale Plekanec poukazoval. A po oznámení konce soužití začaly spory mezi Plekancem a Vondráčkovou gradovat. Hokejista svou ženu i s dětmi odstěhoval do nového bytu. Prostřednictvím své právní zástupkyně ale také sdělil, že se o rodinu postaral. „Pan Plekanec hradil náklady na tři domácí opatrovnice dětí, uklízečku, nákup hotového jídla a restaurace, neboť domácí vaření nebylo praktikováno,“ vysvětlila Lenka Radoňová.

Tomáš Plekanec rodinné sídlo opustil ale i sám a to když ho v NHL Montreal vytrejdoval na jaře loňského roku do Toronta. Na začátku sezony už ale zase vrátil do Montrealu, kde odehrál několik zápasů. Už na podzim ale rozvázal v klubu kontrakt a odletěl do České republiky. Tam definitivně potvrdil vztah s tenistkou Lucií Šafářovou.


Tomáš Plekanec v současné době hraje za kladenské Rytíře a Kometu Brno.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 22:50

   Fotbal: Paris Saint - Germain - FC Nantes

   22:50

   NHL - akce měsíce

   23:00

   Večerní sportovní noviny

   23:05

   NHL News

   23:20

   NHL: Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche

   01:05

   NHL: Carolina Hurricanes - San Jose Sharks

 • Nova Sport 2

  • 20:00 21:30

   Czech Open 2019

   21:30

   Rebel Prague Darts Masters 2019 - Souboj Legend Ohlédnutí za šipkařskou exhibicí s účastí Phila Taylora

   21:45

   Element (402)

   22:00

   Basketbal: Iberostar Tenerife - Brose Bamberg

   23:40

   Fotbal: AS Saint - Étienne - OGC Nice

   01:25

   NBA – akce měsíce

Celý Program