Aktualizováno 15.2. 2019 17:05
soud hodně smutná story

Zvrat v kauze Tomáše a Lucie: Soud dal za pravdu Plekancovi

Plekanec a Vondráčková - 5
Zdroj: Mediafax

Tomáš Plekanec má právo na vydání pasů svých synků – tříletého Adama i šestiletého Matyáše. V minulém týdnu o tom rozhodl soud v Kanadě. Zpěvačka Lucie Vondráčková se proti rozsudku na místě odvolala.

Kdysi idylický vztah dvou českých celebrit v dnešních dnech připomíná válku. Minulý týden proběhlo soudní stání, ve které byli hlavním motivem synové Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové. Hokejista si nárokoval vrácení pasů, které Lucie zabavila.

O soudním stání informoval web iDnes a přinesl i reakci otce zpěvačky Jiřího Vondráčka: „To, že dětem sebrali pasy, je pravda. Tomáš si stěžoval, že Lucka unesla děti, což nás překvapilo. Pasy už se ale dětem vrátily,“ sdělil.

Odvolací soud proběhne v dalším týdnu.

Plekanec a Vondráčková - 1
Zdroj: Mediafax

Vondráčková nedávno poskytla rozhovor týdeníku Téma, kde si postěžovala, že ač má oba chlapce o sebe v Kanadě, tak s nimi nemohla podniknout cestu na dovolenou Kubu.

"Manželovi vůbec nebráním, aby se s dětmi stýkal. Chtěla jsem, aby za námi přijel aspoň na Vánoce. Několikrát nám řekl, že nemůže, protože má moc práce. Chtěla jsem vzít děti do tepla , ale tatínek si to dva dny před naším odjezdem rozmyslel a přiletěl i s maminkou a s paní Šafářovou,“ řekla k aktuálnímu dění v kdysi oslavované rodině.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová
Zdroj: Profimedia

Právě na péči Lucie Vondráčkové v péči o děti ale Plekanec poukazoval. A po oznámení konce soužití začaly spory mezi Plekancem a Vondráčkovou gradovat. Hokejista svou ženu i s dětmi odstěhoval do nového bytu. Prostřednictvím své právní zástupkyně ale také sdělil, že se o rodinu postaral. „Pan Plekanec hradil náklady na tři domácí opatrovnice dětí, uklízečku, nákup hotového jídla a restaurace, neboť domácí vaření nebylo praktikováno,“ vysvětlila Lenka Radoňová.

Tomáš Plekanec rodinné sídlo opustil ale i sám a to když ho v NHL Montreal vytrejdoval na jaře loňského roku do Toronta. Na začátku sezony už ale zase vrátil do Montrealu, kde odehrál několik zápasů. Už na podzim ale rozvázal v klubu kontrakt a odletěl do České republiky. Tam definitivně potvrdil vztah s tenistkou Lucií Šafářovou.

Tomáš Plekanec
Zdroj: Mediafax Tomáš Plekanec

Tomáš Plekanec v současné době hraje za kladenské Rytíře a Kometu Brno.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Fieberbrunn)

   11:35

   Ligue 1 Highlights (33)

   12:30

   Major League Soccer Highlights (8)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Fotbal: Hamburger SV - RB Lipsko

   10:40

   Natural Track Luge - World Championship

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

   12:50

   Proběhni.se 2019

   13:00

   NBA: Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets

   15:00

   Házená: Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg - Handewitt

Celý Program