Aktualizováno 22.2. 2019 11:59
UFC Odváženo

Zvládla Pudilová shodit kila? Podívejte se, jak dopadlo vážení!

Zdroj: TN.cz

UFC v Praze je tady. Galavečer začíná už v sobotu v pražské O2 aréně a tak je potřeba doladit všechny detaily. Tím nezanedbatelným je váha bojovníků. S tou v posledních dnech a týdnech bojovala Lucie Pudilová, která prakticky za noc potřebovala shodit pět kilogramů, aby se dostala do nižší váhové kategorie. Povedlo se jí to? Oficiální vážení už zná své výsledky.

Čtyřiadvacetiletá Pudilová v UFC doposud zápasila v bantamové váze (56.7 kg – 61.2 kg), jenže její sobotní zápas v Praze s Carmouche v kategorii muší váhy tedy v rozpětí 52.2 kg – 56.7 kg.

 

 

"Budu chodit do vany a hodně se potit," řekla Pudilová k tomu, jak chce téměř za noc shodit pět kilogramů. V Praze už proběhlo vážení a česká bojovnice je v limitu. Váha ukázala 126 liber (limit je 125 liber) – libra navíc je v rámci tolerance v pořádku.

 

Lucie Pudilová je tak na váze 57,15 kilogramů. Pokud by se jí dopolední vážení "nepovedlo", měla by ještě jednu šanci během odpoledne. Od 16:45 totiž začíná vážení před televizními kamerami (sledovat ho můžete v přímém přenosu na stanici Nova Sport 2).

 

16

GALERIE: Zápasy, které proběhnou během UFC galavečera v Praze

Zdroj: UFC

Lucie Pudilová a Liz Carmouche

Hodnocení:

 

Celý galavečer UFC Fight Night pak sledujte v sobotu 23. února na stanici Nova Sport 2 od 17:00, nebo na internetovém portálu VOYO.

lju TN.cz