Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Bílý balet

Válka v Realu pokračuje i na hřišti. Ramos a Marcelo si vjeli do vlasů!

Sergio Ramos a Marcelo

Zažívají výsledkovou krizi. Nejprve vyřazení ve španělském poháru od arcirivala Barcelony, poté nečekaný konec v Lize mistrů. Také se spekuluje o novém trenérovi. O fotbalistech Realu Madrid se v současnosti píše v negativním kontextu. A velká frustrace je vidět i na hvězdách španělského velkoklubu. Nechybělo moc, a málem by média psala o bitce mezi Sergiem Ramosem a Marcelem.

Nedělní výhra nad Valladolidem je jen slabou útěchou. V Realu jsou zvyklé vyhrávat ty nejdůležitější zápasy. Ale přesně to se Bílému baletu momentálně nedaří.

V Copa del Rey nestačili svěřenci Santiaga Solariho na Barcelonu, které navíc podlehli i v ligovém utkání. Pak přišla ostudná domácí porážka s Ajaxem v Lize mistrů.

Média tak okamžitě začala spekulovat o konci argentinského kouče na lavičce. Solari totiž nezvládá ukočírovat hvězdná ega svých hráčů. Posledním příkladem je sobotní trénink, na kterém málem byli k vidění i pěsti.

Solari rozdělil své mužstvo na dvě poloviny a kapitány určil Sergia Ramose s Marcelem. Každý si vybral spoluhráče a modelové utkání mohlo začít. Z vítězství se radoval tým vedený brazilským vlasáčem, který neskrýval svou radost. Tu však nemohl rozdýchat Ramos a Marcela zasypal salvou nadávek.

Podle španělského listu Marca došlo k několikaminutové slovní přestřelce. Vytočené spoluhráče museli zklidnit až ostatní fotbalisté. Jinak by mohlo dojít i na pěsti.

Po utkání s Valladolidem se španělští novináři na incident Ramose zeptali. „Špičkujeme se na všech trénincích. Je to součást naší práce. Marcelo je pro mě jako bratr,“ odpověděl španělský stoper.
 

vat TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 02:05 04:00

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   The Boodles 2019

   10:25

   Cape Epic 2019 - Best of men

   10:50

   Spartan race – Dolní Morava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 01:50 03:15

   The Boodles 2019

   09:00

   World Cup of Pool 2019

   11:25

   Major League Soccer Highlights (16)

   11:50

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   13:35

   Carabao Cup 2019

   14:05

   DFB Pokal 2019

Celý Program