Atlético si upevnilo první místo, Real Madrid ztratil s Elche

Luis Suarez dal první dva góly za Atlético Madrid
Skok Aleš
Aleš Skok
Aktualizováno 23:46
30.12. 2020 23:27

Španělské La Lize nadále vévodí Atlético Madrid. To ve svém duelu porazilo Getafe 1:0 a upevnilo si místo v čele tabulky. Druhý Real Madrid totiž pouze remizoval na hřišti Elche 1:1.

O vítězství Atlética nad Getafe rozhodl už ve dvacáté minutě střelec Suárez. Ten si naběhl na cetr Carrasca z římého kopu a hlavou uklidil míč do branky.

Byla to v podstatě jediná šance v celém zápase. Domácí nakonec uhráli výsledek 1:0 a upevnili si vedení ve španělské nejvyšší soutěži. Aktuálně jsou před Realem Madrid o dva body.

Ten ztratil na hřišti Elche. I když od 21. minuty vedl po brance Luky Modriče, tak nakonec pouze remizoval 1:1. Z penalty vyrovnal Fidel. I Madridští mohli kopat pokutový kop, ten byl ale po zásahu VAR odvolán. Nakonec se tak museli bát ještě o výsledek. V poslední minutě totiž zahrával Verdú a Curtois musel předvést perfektní zákrok.

Zápas tak skončil 1:1, Real ztrácí dva body na městského rivala a k tomu má odehrány o dva zápasy více.