Slavia si smlsla na Příbrami, gól dal i brankář Kolář. Výhru slaví také Zlín

Ondřej Kolář
Otava redakční fotka
Marek Otava
29.8. 2020 21:30

Třemi zápasy odstartoval sobotní program Fortuna ligy. Zlín dokázal vyzrát na domácí Mladou Boleslav, výhru slaví také Karviná. Jablonec ze Slováckem si pak odnáší z utkání bod. Večer se představila také Slavia, která si doslova smlsla na Příbrami a vyhrála 3:0.

Mladá Boleslav má zatím v úvodu ligy mizernou formu. V sobotu na jejím hřišti válel Zlín, který Středočechům nasázel tři branky a odváží si tři body.

Dařilo se také Karviné, která ve vyrovnaném duelu s Opavou zvítězila 2:1. První branku oslavil velký navrátilec do české ligy, útočník Michal Papadopulos.

Remízou 1:1 pak skončilo utkání mezi Slováckem a Jabloncem. Hosté vytěžili z minima maximum. Z ojedinělé šance srovnal Jan Chramosta a zajistil Severočechům bod.

Naprosto dominantní výkon zatím předvádí Slavia. Ta vedla nad Příbramí už ve třetí minutě, kdy se trefil Provod. Vedení sešívaných pak zvýšil ještě kapitán Bořil.

Definitivní pojistka přišla až v závěru druhého poločasu, kdy se kopala penalta. K míči se překvapivě postavil brankář Ondřej Kolář a upravil na konečných 3:0 pro Slavii.