Uvidíme ho v Anglii?

Zlatan se může vrátit do Premier League! Má to ale háček

Zlatan Ibrahimovič
Zdroj: profimedia.cz
Zlatan Ibrahimovič
Téma:

Američtí fanoušci se v Los Angeles vrátili k baseballu a Zlatan Ibrahimovič je na cestě zpět do Evropy. Kam ale švédská superhvězda zamíří, o tom se dosud vedou spekulace. Pokud by se ale stal trenérem Evertonu Carlo Ancelotti, pak by o Zlatanovy služby výrazným způsobem usiloval.

Za lamanšským průlivem se o tom hovoří jako o hotové věci. Carlo Ancelotti by měl nahradit Duncana Fergusona v pozici hlavního kouče. Everton je aktuálně na šestnácté pozici v tabulce a v sedmnácti duelech zaznamenal dvacet gólů, čili služby dnes již legendárního útočníka by mu rozhodně přišly vhod!

Ibrahimovič prožil dobré obodbí v Americe. V tamní Major League Soccer (MLS) se v šestapadesáti duelech prosadil třiapadesátkrát. Fanoušky svým výkonem a hvězdnou pomádou nadchl.

Na Twitteru pak poděkoval za znovuoživení a neodpustil si ani vtipnou vložku o návratu zpět k v Americe dominantnímu baseballu.

Pokud by se potvrdily spekulace a Ancelotti, který byl propuštěn ze služeb v Neapoli, by opravdu Everton přebral, měli bychom na světě zajímavou kombinaci. Italský kouč již „Ibru“, jak se hvězdnému kanonýrovi přezdívá, trénoval v Paris Saint Germain.

Před nedávnem vstoupil Ibrahimovič do světa byznysu, když odkoupil poloviční podíl ve firmě AEG, dominantního sponzora LA Galaxy, kde působil.

Tímto se ale dostal do nemilosti v rodném Malmö. Společnost je totiž majoritním vlastníkem stockholmského klubu Hammarby. Tam má Ibrahimovič čtvrtinový podíl.

Jeho prohlášení o vstupu do Hammarby a smělém cíli udělat z něj nejlepší tým ve Švédsku namíchlo skalní fanoušky Malmö, kteří poničili a zapálili jeho sochu, kterou mu mateřský klub poměrně nedávno vztyčil.

Do klubu, který je teď částečně i jeho, ale jako hráč nepřestoupí. Velké debaty se točily také kolem italského velkoklubu AC Milán, kde švédská superhvězda již dříve působila.

Nyní se ale fotbalové spekulace točí kolem spojení Ibrahimovič - Ancelotti, které by mohlo vytáhnout Everton ze dna Premier League.

VOYO

Sledujte Nova Sport ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

rwa TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Tipsport Premier League 2021

   13:05 15:35
   15:35

   Bellator 258: Archuleta vs. Pettis

   18:35

   Kolo pro život - Dobřichovice

   18:45

   NHL News

   19:00

   Odpolední sportovní noviny

   19:05

   Český motorsport 2021 (2)

 • Nova Sport 2

  • World Cup of Pool 2021

   13:00 17:00
   17:00

   Házená: HBW Balingen - Weilstetten - GWD Minden

   18:30

   World Cup of Pool 2021

   22:30

   NBA Triple (8)

   22:40

   NBA: Los Angeles Lakers - New York Knicks

   00:40

   Ligue 1 Highlights (36)

Celý program