Romelu Lukaku
Skok Aleš
Aleš Skok
26.1. 2021 22:57

Milánské derby mezi AC a Interem rozhodl Zlatan Ibrahimovič. Sice skóroval jako první, ale v 58. minutě se nechal vyloučet a Inter v nastaveném čase rozhodl zápas na konečnýnch 2:1.

Jako první se do obrovské šance dostal Inter, jenže Lukaku svou obrovskou příležitost neproměnil. A tak přišel trest. Zlatan Ibrahimovič si na vápně zasekl balón a s pomocí tyče ho poslal za záda Tătăruşanui. Vyrovnat mohl Alexis Sánchez, ale neuspěl.

Další šance přišla od téhož hráče po změně stran, jenže nechal vyniknout jen gólmana AC. O osm minut později bylo o zápletku postaráno. Ibra dostal druhou žlutou kartu a poroučel se do sprch.

A to mělo vlil na konečný výsledek. Interu byla přiřknuta penalta, ke které se posotavil Romelu Lukaku a za přispění břevna poslal míč do sítě. Rozhodující moment přišel v nastaveném čase. K přímému kopu se postavil Eriksen, zahrál ho na výbornou a v sedmé minutě nastavení poslal svůj tým do semifinále Italského poháru,

Inter – AC Milán 2:1 (0:1)
Branky: 71. Lukaku (pen.), 90+7. Eriksen – 31. Ibrahimović.

• NHL: Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights

04:05 06:45