Aktualizováno 29.10. 2018 11:22
Fotbal Zápas o všechno

Zlatan si o titul nezahraje, Los Angeles trestuhodně selhalo

Zlatan Ibrahimovič

22 gólů, deset asistencí, přesto si play off nezahraje. Los Angeles Galaxy se Zlatanem Ibrahimovičem v čele prohrálo poslední zápas s Houstonem a přišlo o šanci si zahrát o titul. Přitom byl po poločase stav 2:0.

Houstonu už o nic nešlo, Los Angeles muselo vyhrát, aby se dostalo do play off. A podle toho vypadal i úvod zápasu. Ve třicáté minutě dával norský útočník Ola Kamara už svůj druhý gól a Galaxy bylo jednou nohou v bojích o titul.

Ve druhé půli ale totálně zkolabovalo a během 22 minut třikrát inkasovalo. Naděje se rozplynula. Neudělal s tím nic ani druhý nejlepší střelec soutěže Zlatan Ibrahimovič.

Závěr zápasu ještě ovlivnila roztržka a červená karta Houstonu, pro Galaxy ale přesilovka přišla příliš pozdě.

DC United s Waynem Rooneym měli už účast ve vyřazovacích bojích zajištěnou a remíza 0:0 s Chicago Fire už nic nezměnila. DC tak jde do play off ze čtvrtého místa Východní konference a v prvním kole vyzve Columbus Crew.