je to prostě pán

Zlatan setřel všechny Američany! Jeho vysvětlení baví celý svět

Zlatan Ibrahimovič
Zdroj: Profimedia

Švédský fotbalista Zlatan Ibrahimovic opět ukázal, proč ho fanoušci tak milují. V rozhovoru před městským derby se ho novináři zeptali na jeho největšího konkurenta v MLS, ale také na poměrně ožehavé téma. Svojí reakcí pochopitelně fanoušky nezklamal.

Ibrahimovic je v aktuální sezoně MLS se třinácti zásahy třetím nejlepším střelcem ligy. Tabulce vládne Mexičan Carlos Vela, který se trefil už devatenáctkrát. Právě na něj se Zlatana zeptali novináři, protože o víkendu nastoupí tihle dva borci proti sobě v městském derby.

"Carlos Vela dal v téhle sezoně už 19 gólů a přidal 12 asistencí. Pořád si myslíte, že jste nejlepší hráč z celé MLS?" zeptal se Zlatana novinář. "Kolik je mu let?" odvětil Zlatan.

"Velovi je 29 let," prozradil mu reportér. "Aha, takže jemu je 29 a je nejlepším hráčem v MLS...Víte, kde já jsem byl, když mi bylo 29?" položil naopak sedmatřicetiletý Zlatan dotaz novináři, který mu odpověděl, že v Evropě. "Přesně, byl jsem v Evropě. To je obrovský rozdíl, obrovský," vyšvihl svůj jasný názor na kvalitu soutěže charismatický Švéd.

Aby toho nebylo málo, v jiném rozhovoru z tohoto týdne reagoval i na téma, které teď hýbe celou Amerikou. Na facebooku vznikla událost, která má zburcovat lidi, aby vtrhli do tajné vojenské základy Area 51 v Nevadě a konečně zjistili, co před nimi americká vláda ukrývá.


Když se novinář zeptal Zlatana, co si myslí, že na tajné základně je, odpověděl opět originálně. "No co by tam asi bylo, pravděpodobně tam není další Zlatan, to je jisté! Protože já jsem tady!" a i tato odpověď se okamžitě stala hitem internetu.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   12:50

   Element (405)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   10:45

   Ligue 1 Highlights (21)

   11:45

   NBA: Vzpomínka na Kobyho Bryanta

   12:00

   Element (405)

   12:15

   UFC Reloaded (10)

   13:00

   Fotbal: Le Havre AC - ES Troyes

Celý Program