Úlet na rozloučenou

Je to Zlatanův konec v MLS? Seřval fanouška, vytáhl vulgární gesto!

Zlatan Ibrahimovič
Zdroj: Profimedia
Téma:

Je možné, že Zlatan Ibrahimovič odehrál svůj poslední zápas v Major League Soccer. Pokud ano, nebyla rozlučka zrovna povedená. Po vyřazení městským rivalem totiž při odchodu seřval fanouška a ještě vytáhl hodně vulgární gesto

Švédský kanonýr je největší osobností zámořské MLS, v LA Galaxy mu ale po téhle sezoně vypršela smlouva. Konec přišel předčasně, Zlatan a spol. skončili už ve čtvrtfinále, když podlehli městskému rivalovi v úchvatném zápase 5:3.


Nad budoucností sebevědomého Ibrahimoviče jsou nyní otazníky. Ve 38 letech mu to stále pálí a s léty přibývají i trefy do černého. Nedávno dokonce pokořil magickou hranici 300 gólů po jeho 30. narozeninách.


Kariéru Zlatan určitě nekončí, je ale otázkou, jestli se nepřesune domů, kde mu postavili i bronzovou sochu. „Pokud zůstanu, bude MLS sledovat celý svět. Když odejdu, nikdo si nebude pamatovat, co to MLS je,“ vyjádřil se krátce ke své budoucnosti Zlatan tak, jak to umí jen on.


Pokud by odešel, rozloučil se však docela nechutně. Když totiž po porážce opouštěl hřiště, fanoušek Los Angeles FC si z něj dělal legraci a Zlatan se ho nebál seřvat a jako bonus si ktomu podržel rozkrok tak, aby ho drzý divák viděl jak na zlatém podnose.

"Pokud to bylo poslední představení Zlatana v MLS a on se chytnul za rozkrok, je to perfektní Ibra," glosuje hned jeho úlet jeden z fanoušků. Jak ale bude vypadat Zlatanova budoucnost, ukáží až nejbližší dny. 

Sestřih zápasu LA Galaxy - LA FC:

hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Jakub Voráček - česká hvězda v NHL

   20:30 20:45
   20:45

   Jan Rutta - vítěz Stanley Cupu 2020

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   BOX: Mike Tyson vs. Roy Jones Junior

   23:30

   Večerní sportovní noviny

   23:35

   Fotbal: Olympique Lyon - Stade Reims

 • Nova Sport 2

  • Ligue 1 Highlights (12)

   19:45 20:40
   20:40

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Girondins Bordeaux

   22:25

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace

   22:35

   UFC Main Event (9)

   23:30

   UFC Fight Night: Smith vs. Clark

   01:30

   UFC Main Event (6)

Celý program