Aktualizováno 4.11. 2018 10:34
ufc 230 pozápasová tiskovka

Zklamaný a naštvaný Lewis po prohře: Nechápu, proč se ptáte!

Derrick Lewis
Zdroj: Profimedia

UFC má staronového šampiona v těžké váze, kterým se v newyorské Madison Square Garden stal Daniel Cormier. Ten titul získal poté, co ve 2. kole uškrtil Derricka Lewise. Zatímco prvně jmenovaný po zápase rozdával úsměvy a rozhovory, poražený Lewis na konferenci pochopitelně moc sdílný nebyl...

Vypadal hodně unaveně a ani mu nebylo moc do řeči. Když Lewis usedl za stůl a vzal do ruky mikrofon, už z jeho první odpovědi bylo jasné, že toho novinářům moc neřekne.


"Nechápu, proč se se mě na něco ptáte, když jsem prohrál," pronesl skoro až naštvaně zápasník známý pod přezdívkou "The Black Beast" (černá bestie).

14

GALERIE: Daniel Cormier obhájil titul šampiona UFC v těžké váze

Zdroj: Profimedia

Daniel Cormier a Derrick Lewis

Hodnocení:

Po chvíli se ale nakonec trochu rozmluvil a například zmínil, že se před zápasem cítil opravdu ve formě a měl jasnou taktiku, kdy chce zápas rozhodnout ve svůj prospěch, což se mu však nakonec nepodařilo.


Takto Cormier ukončil zápas s Lewisem ve 2. kole:

 

 

"Opravdu jsme si mysleli, že rozhodneme ve třetím kole. Dobře se mi dýchalo, všechno šlo dobře. Měli jsme to ve třetím kole rozhodnout," řekl Lewis.

 

"Byl jsem na tom fakt dobře. Byl jsem možná v nejlepší formě, co jsem kdy měl. Fyzicky i psychicky." dodal.

 

Na Lewisově zklamané tváři se ale nakonec objevil i úsměv a to když se ho jeden z novinářů zeptal, jestli si myslí, že se Cormier může stát  tím nejlepším zápasníkem UFC v těžké váze ze všech.

 

Celý záznam z pozápasové tiskové konference si můžete přehát zde: 

 

"Já nevím, kámo, uvidíme, jak se věci budou mít. Tohle byl teprve jeho druhý titulový zápas, takže to teď nedokážu říct," pronesl Lewis a pak se pomalu zvedl a odešel pryč.

mm TN.cz