Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 4. 2018
Ohlasy Po nepostupu

Zklamaný Jágr: Musím být platný hráč, proto uvidím, co bude dál!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr

Jaromír Jágr po prohraném barážovém utkání s Jihlavou neskrýval zklamání. Rytíři se totiž připravili o možnost postoupit do extraligy. Slavná osmašedesátka po zápase přiznala, že nedělní zápas (poslední v sezoně) neodehraje. Jak to bude s Jágrem dál? To se uvidí až po sezoně, podle zdravotního stavu.

Pro šestačtyřicetiletého Jágra to byla složitá sezona. Dostal angažmá v Calgary, kde ale kvůli zdravotním problémům předčasně skončil. Po návratu domů ho v zápase s Havířovem tvrdě atakoval útočník Marek Sikora, který českou legendu dorazil. "O dalších plánech jsem nepřemýšlel. Teď se musím dát hlavně zdravotně zcela dohromady, abych byl případně platný hráč," řekl Jágr po zápase s Jihlavou, který Rytíři prohráli 1:2.

 

 

Jágr připustil, že letos chtěl ještě hrát. "V neděli bych v Litvínově nastoupil pouze v případě, že bychom Jihlavu porazili," přiznala česká legenda. "Dával jsem si dohromady plusy a mínusy a rozhodl jsem se, že proti Jihlavě určitě nenastoupím. Nejsem Bůh, abych si myslel, že po jednom tréninku přijdu a rozhodnu zápas," zdůraznil Jágr.

 

 

Slavná osmašedesátka vidí svou absenci i jako výhodu. "Když jsem nemohl hrát, měl jsem možnost vidět za dva až tři měsíce spoustu hráčů. A to mi pomůže se rozhodnout, co bude dál," dodal Jágr s jistým otazníkem, který visí nad pokračováním jeho kariéry.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:00 15:20

   UFC 236: Holloway vs. Poirier 2

   15:20

   Florbal: Storvreta IBK - IBK Dalen

   16:55

   Teleshop

   17:10

   Fotbal: FC Nantes - Paris Saint - Germain

   18:50

   NHL News

   19:05

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

 • Nova Sport 2

  • 13:30 15:30

   NBA: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

   15:30

   Off-road Maraton (1)

   15:50

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   16:00

   UFC Unleashed (2)

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

Celý Program