poslední turnaj roku

Zlatý hřeb roku 2019: Korean Zombie bleskově zničil Edgara!

Korean Zombie
Zdroj: Profimedia
Téma:
UFC

UFC mělo na programu poslední turnaj v roce 2019 a ten přivítala Jižní Korea. Hlavní zápas mezi Korean Zombie a Frankiem Edgarem skončil po necelých čtyřech minutách, kdy domácí miláček naprosto zničil Edgara.

KOREAN ZOMBIE vs. EDGAR

Zlatý hřeb roku 2019 zařídil domácí miláček Korean Zombie. Fanoušci byli u vytržení z každé rány a vypadalo to, že bude po pár vteřinách hotovo. Edgar šel po jednom z úderů k zemi a nikdo nechápal, jak je možné, že to Edgar vydržel. Od té doby to bylo čekání na ukončení. 

A to nakonec přišlo v čase 3:18 a pro Korean Zombie to je šestá výhra z osmi zápasů v UFC. Chan Sung Jung tak udělal obrovský krok k elitě a velmi nahlas si řekl o titulový zápas.
 

OEZDEMIR vs. RAKIČ

Rakič vlétl do zápasu jako uragán a už po půl minutě držel svého soupeře v gilotině a vypadalo to na rychlý konec. Oezdemir ale nechtěl diváky připravit o skvělou show a z těžké pozice se dokázal vymanit.


Ve druhém kole Oezdemir trefil low kickem Rakiče pod koleno a tomu na noze vzniknul obří otok. Rakouský bijec ale nezná bolest a zápasil dál. A co víc, Oezdemirovi dokázal ještě pořádně zavařit. Rozhodčí to ale nakonec neocenili a vítězem se stal Oezdemir.


CHOI vs. JOURDAIN

Zápas mezi Choiem a Jourdainem sliboval už od začátku prvotřídní řežbu a to bylo něco pro korejské diváky, kteří prožívali každou ránu. V prvním kole to vypadalo na jasnou záležitost v podání Choie, pár vteřin před koncem ho ale poslal Jourdain na zem. K ukončení mu ale chyběl čas navíc.


I druhé kolo bylo hodně aktivní a byla to divočina na obě strany. Ta zčistajasna skončila v čase 4:33. Kanadský bojovník poslal levačkou Choie k zemi umlčel celou halu.JUNG vs. RODRIGUEZ

První knockout přinesl až zápas mezi Jungem a Rodriguezem. Domácí zápasník po minutě boje trefil ukázkovou pravačku a americký bijec se poroučel k zemi. Rozhodčímu po pár vteřinách a ranách nezbylo nic jiného, než Rodrigueze zalehnout. 
 

PARK vs. BARRIAULT

Boj mezi Parkem a Barriaultem začal jako pravá válka. Oba borci šli tvrdě do sebe a nenechali si nic zadarmo. I druhé kolo bylo celé na nohou a rána střídala ránu, žádná ale taková, která by poslala soupeře na zem. V závěrečném kole převzal vládu nad utkáním Barriault, bodový náskok Parka ale nedokázal stáhnout a domácí bojovník ze zápasu odešel jako vítěz. A v UFC to bylo jeho první vítězství. 
 

KANG vs. LIU

Oba bojovníci se rychle dostali na zem a ač byl Kang nahoře, aktivnější byl Liu. Druhé kolo začalo krásným highkickem, přesto se šlo opět na zem. Tam Kang kontroloval zápas a svému soupeři natrhl obočí, k žádné výrazné ráně se ale nedostal. Ze závěru třetího kola se stala krvavá řež. Liu zespoda opět skvěle pracoval lokty a otevřel soupeřův obličej. Rozhodčím to ale nestačilo a za vítěze určili Kanga.

Související témata:
hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Portugalska (závod Moto2)

   17:00 18:00
   18:00

   Racing Unleashed

   18:30

   MotoGP - FIM Awards Ceremony 2020

   19:45

   Ligue 1 Highlights (11)

   20:40

   Fotbal: EA Guingamp - AC Ajaccio

   22:35

   Racing magazine (10)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Portland Timbers - FC Dallas

   16:30 18:15
   18:15

   Magazín Evropské ligy (4)

   19:10

   UFC Main Event (7)

   20:05

   Grand Slam of Darts 2020

   00:00

   UFC 255: Figueiredo vs. Perez

   02:00

   UFC Main Event (4)

Celý program