Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.6. 2017 08:10
tak ale tohle! byl při smyslech?

Země neomezených možností: Golfista Woods opět za volantem!

Tiger Woods
Zdroj: Profimedia

Zní to možná neuvěřitelně, ale poté, co minulý týden obletěly svět záběry golfisty Tigera Woodse, kterého našla policie na dálnici spícího v autě a omámeného léky, už zase brázdí silnice ve svém luxusním vozem! Jak je možné, že mu takovém extempore neudělila zákaz řízení motorových vozidel?!

Pravda, Woodsovi nezjistili přítomnost alkoholu v krvi, ale podle jeho vlastních slov užil před tím, než se na floridské dálnici vypotácel z auta a drmolil jednotlivá písmena abecedy, léky proti bolestem zad.

 

 

Následovalo potupné divadlo, kdy nejprve jednomu z nejslavnějších sportovců světa nasadili pouta a pak ho odvezli na policejní stanici, kde strávil několik hodin. Vše přitom mohl sledovat doslova celý svět, protože policejní záběry někdo umístil na internet a Woods se tak stal doslova "hitem internetu" posledního týdne.

 

 

Golfista, který se dlouhodobě snaží vrátit na výslunní pak musel zaplatit pěkně tučnou kauci, aby byl propuštěn, ale vzhledem k tomu, že si holemi a míčkem vydělal více než dostatek, nic si z toho nedělal. Co víc, ani ne týden po zadržení se klidně posadil opět za volant a dojel si v pohodě do kina.

 

 

Zvláštní poměry tam za mořem. Nicméně u nás nemusíme chodit daleko a stačí si vzpomenout třeba na bývalého policejního instruktora Karla Kadlece, který v opilosti naboural 50 aut a o několik měsíců později boural znovu.

mm TN.cz