video obrovské štěstí

Ze smolaře hrdinou. O titulu rozhodl kuriózní gól z penalty!

Hodně kuriózní moment rozhodl o držiteli ligového titulu v sálovém fotbale. Finálový duel Final Four mezi Poličkou a Zlínem musel rozhodnout až penaltový rozstřel, který díky neskutečné dávce štěstí nakonec lépe zvládli hráči Zlína. Hrdinou se stal Tomáš Klein, smolařem naopak brankář soupeře.

Po základní hrací době a prodloužení svítilo na tabuli v hale v Otrokovicích nerozhodné skóre 5:5. To znamenalo jediné – o ligových mistrech rozhodnou pokutové kopy. Za stavu 3:3 si míč na značku postavil zlínský Tomáš Klein.


Když jeho střelu gólman s pomocí břevna vyrazil, schoval hlavu do dlaní. Stačilo ale několik málo vteřin a radující se spoluhráči ho rázem ze splínu dostali. Míč se totiž po odrazu od břevna stočil tak šťastně, že se dokutálel zpátky do opuštěné branky. Gólman Poličky už totiž mimo tři tyče slavil úspěšný zákrok.


UŽ JSTE VIDĚLI?


A pak to začalo. Zatímco Klein se začal se svými spoluhráči radovat, hráči Pokličky se snažili protestovat. Rozhodčí měli z této situace pořádně zamotanou hlavu, ale asi po deseti minutách rozhodli – gól platí! Kuriózní trefa se nakonec stala vítěznou a znamenala, že mistrovská trofej zamířila do Zlína.


„Myslel jsem, že jsem klukům finále a titul zkazil,“ cituje Kleina Zlínský deník. „Byl to jasný gól a trochu mi bylo i soupeřova gólmana líto, protože mě vychytal. Pro mě a nás je nejdůležitější, že máme titul. Famózní,“ křepčil střelec vítězného finálového gólu.
 

Související témata:
pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 14:30 14:45

   SkiTour 2020 - ohlédnutí

   14:45

   Zvedni se z gauče (1)

   15:00

   Basketbal: ERA Nymburk - Gaziantep

   16:45

   Fotbal: VfL Bochum - Bayern Mnichov

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

   18:35

   Anglické kluby v Evropské lize 2019/2020

 • Nova Sport 2

  • 14:40 16:20

   Fotbal: Lille OSC - AS Saint - Étienne

   16:20

   MotoGP – Virtuální závod

   17:00

   NHL: New Jersey Devils - Edmonton Oilers

   18:50

   NBA - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

   19:00

   NBA All - Star Skills Competition 2020

   21:05

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (2)

Celý Program