Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

poker nepřijel jen na pivo

Že je Becker na mizině? Bavil se pokerem v českém kasinu!

Boris Becker navštívil české kasino
Zdroj: Profimedia / instagram

Boris Becker je na mizině, Boris Becker vyhlásil bankrot! Tyhle zprávy o německé tenisové legendě se šíří světem už několik týdnů. Teď se ale zdá, že bývalý kouč Novaka Djokoviče přece jen nějakou tu železnou rezervu má. A jezdí rozhazovat do Čech.

Německý Bild objevil Borise Beckera na česko-německých hranicích, kde si ve známém rozvadovském King ´s Casinu. A rozhodně tu nebyl tajně. Fotografii, jak vystupuje z vrtulníku s velkým nápisem "King´s, si pověsil na svůj instagramový účet s odkazy na poker a Rozvadov, z čehož je více než jasné, že jen na české pivo sem nepřijel.
 

Becker se v Rozvadově zúčastnil akce s názvem "Partypoker German Poker Championships". Veřejnost se ale logicky ptá, s jakými penězi za hranice přijel. Devětačtyřicetiletý bývalý tenista se ocitl ve velkých finančních potížích, nezvládal splácet své dluhy a koncem června vyhlásil bankrot.
 

Bild ale nabízí vysvětlení. Koncem minulého roku podepsal Becker smlouvu se společností PartyPoker coby jakási tvář této značky. To funguje tak, že Becker se zúčastní určitých předepsaných turnajů, na nichž za něj zmiňovaná společnost zaplatí startovné (v případě turnaje v Rozvadově to mělo být podle Bildu 2 200 eur, tedy v přepočtu přes 57 tisíc korun) a Becker inkasuje honorář. Jestli si peníze nechá, nebo je musí poslat věřitelům, není známé.
 

Great couple of days @pokerroomkings @partypoker @elkypoker #rozvadov

Pspvek sdlen Boris Becker (@borisbeckerofficial),

Kromě těchto turnajů se ale Becker zúčastnil takzvané "Cash Game". A tady už to má být s penězi jinak. Částka, kterou do hry vloží, totiž jde z jeho kapsy. A ta by podle zpráv z nedávné doby neměla být zrovna vrchovatě naplněna. Však také kolegové u stolu se podivovali, kde vzal Becker peníze. "Divili jsme se, s jakými penězi hraje. Někteří se ho na to ptali, ale nic neřekl," uvedl jeden z hráčů.
 

Becker každopádně není ve světě pokeru nováčkem. Už před čtyřmi lety vyhrál na turnaji v Berlíně pětatřicet tisíc eur.
 

msl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 10:45

   Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

   10:45

   Element (388)

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Házená: Füchse Berlín - Rhein-Neckar Löwen

   12:35

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Verbier)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: SM Caen - Girondins Bordeaux

   10:45

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   11:15

   FIVB Beach Volleyball – Jinjiang

   13:00

   Fotbal: Sporting Kansas City - Seattle Sounders FC

   14:45

   Barcelona Spartan Race

   15:15

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

Celý Program