Hvězda UFC Dubnový incident

Závěr McGregorova běsnění? Za útok na autobus do vězení nejde!

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Conor McGregor
Téma:
UFC

V dubnu zaútočil Conor McGregor společně s dalšími kumpány na autobus, ve kterém seděli bojovníci včetně Khabiba Nurmagomedova. Hvězda UFC způsobila škody na autobusu a zranila i některé osoby uvnitř. Impulsivnímu Irovi hrozilo až 7 let odnětí svobody. McGregor však zaplatí škodu a vězení se tím vyhne. Nebude mít ani zápis v trestním rejstříku.

Důvod, proč McGregor 6. dubna tak běsnil, byl ten, že jeho kamarád Artem Lobov měl s Nurmagodenovem nevyřízené účty z minulosti. Jakmile se tohle dozvěděl McGregor, počkal si na příležitost a pak se svým týmem naběhl k autobusu a řádil, jako smyslu zbavený.

 

 
Po incidentu putoval Conor McGregor do policejní cely v Brooklynu. Hvězda UFC se mužům zákona sama přihlásila. Z vazby se Ir dostal díky zaplacené kauci ve výši 50 tisíc dolarů (což je přes milion korun).

 

 
Irský bouřlivák byl obviněn z několika přestupků, včetně úmyslného fyzického zranění. Pokud by mu všechny uvedené body byly prokázány, šel by za mříže až na 7 let.

 

 
Dnes v Brooklynu proběhl další soud a ten stanovil konečný verdikt. McGregor do vězení nepůjde a nebude mít ani zápis v trestním rejstříku. Proto, aby zůstal na svobodě, však bude muset zaplatit způsobenou škodu a podrobit se hodinám "výchovy slušného chování".

 

U soudu McGregor poděkoval za konečné resumé a byl vděčný za podporu své rodiny i přátel během soudního líčení. Rozhodnutí soudu navíc neovlivní jeho případný vstup do USA.

 

 

Jinak řečeno, McGregorovi nehrozí to, že by v budoucnu nedostal víza do Spojených států amerických, což by mohlo výrazně ovlivnit jeho kariéru v UFC, vzhledem k tomu, že se právě v Americe konají v říjnu a v prosinci dva významné galavečery nejprestižnější soutěže MMA. Nikdo však neví, jestli se McGregor vůbec ještě někdy vrátí. Nad jeho "přerušenou" kariérou totiž visí otazník. Naposledy bojoval v oktagonu v listopadu 2016.

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sestřih Evropské ligy UEFA (10)

   23:30 00:00
   00:00

   Element (419)

   00:15

   Šachtar Doněck - VfL Wolfsburg

   02:05

   Fotbal: Orlando City SC - Minnesota United FC

   04:05

   Monster Energy Supercross Geneva

   04:35

   NHL: Winnipeg Jets - Calgary Flames

 • Nova Sport 2

  • Pilníkovo pozdní odpoledne 2020

   23:10 23:35
   23:35

   Czech rally 2020 (2)

   00:05

   Biggest Peak Project - Mt. Baker & Castelton Tower

   00:35

   NHL: St. Louis Blues - Vegas Golden Knights

   03:05

   NBA: Houston Rockets - Los Angeles Lakers

   09:00

   Desert Dash - Ultra MTB Competition

Celý program