Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.3. 2017 10:03
další malér nepoučitelnej

Zase problémy! Limberský šel pařit a v Plzni ho nejspíš vyrazí

David Limberský
Zdroj: Profimedia

To už tady dlouho nebylo. Fotbalový rebel a nenapravitelný hříšník David Limberský má opět malér. Podle deníku Sport to navíc vypadá, že vedení Viktorie Plzeň už došla trpělivost a po sezoně si může "Limba" vyklidit škříňku!

Obránce Viktorie měl po sobotním ligovém utkání v Liberci opustit týmový hotel a vrtátit se až nad ránem. Vedení se to pochopitelně nelíbilo a hned mu napařilo vysokou pokutu, informoval Sport.

 

 

"Limberský opustil hotel, vrátil se až na snídani. Od klubu dostal tučnou pokutu,“ potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje, které si nepřály být jmenovány.

 

Ostatně to by také mohl být důvod, proč se třiatřicetiletý fotbalista nevešel ani na lavičku pro středeční duel s Bohemians 1905. Trenér Roman Pivarník ale na tiskové konferenci prohlašoval, že Limberský chybí kvůli zranění.

 

Tiskový mluvčí Viktoriánů potvrdil, že Limberský proti Bohemians opravdu nezasáhl kvůli zranění a že se ke spekulacím nebude nadále vyjadřovat.

 

 

Fotbalista s duší nenapravitelného rebela se "proslavil" před dvěma lety, kdy v Praze na Smíchově v opilosti boural a rok nesměl řídit. Z celé kauzy si navíc posleze dělal legraci a stal se tak trnem v oku mnohým fanouškům.

mm TN.cz