Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fighting UFC 223

Souboj Khabib vs. Ferguson se počtvrté ruší. Fanoušci UFC zuří!

Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson
Zdroj: Profimedia
Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson

Nedočkáme se a nedočkáme. Souboj mezi Tonym Fergusonem a Khabibem Nurmagomedovem se opět odkládá a to už počtvrté. Tentokrát za to může zranění. Fanoušci UFC už pomalu přestávají věřit, že dvě hvězdy v oktagonu proti sobě někdy uvidí.

Měli se proti sobě postavit už v sobotu. Khabib Nurmagomedov a Tony Ferguson, dvě velké hvězdy UFC, si to měly rozdat o titul krále lehké váhy. Jenže nic nebude. Souboj se počtvrté zrušil. Když už to vypadalo, že se uskuteční, přišlo zranění Tonyho Fergusona. Oznámil to šéf organizace Dana White.

 

 

Nurmagomedov je ale připraven a náhradním soupeřem mu bude Max Holloway. Tohle také bude hodně sledovaný duel, ale přeci jen, Holloway není Ferguson a tak fanoušci už zuří. "Je to komedie, už nás to nebaví. Pořád dokola. Ti dva proti sobě prostě bojovat nikdy nebudou, vzdáváme to," shodují se mnozí na sociálních sítích.

 

Poprvé se měli Nurmagomedov a Ferguson utkat v roce 2015. Tenkrát se ale zranil první jmenovaný. V dubnu 2016 se souboj zrušil z blíže nespecifikovaného důvodu (kvůli Fergusonovi). Třetí termín byl naplánován na březen 2017 v rámci UFC 209. Zápas se ale nekonal kvůli nesplnění váhových limitů.

 

Max Holloway
Zdroj: profimedia.cz Max Holloway

 

Když se o celé záležitosti dozvěděl náhradník Max Holloway, nevěřil. "Dobrý aprílový fórek," reagoval Holloway na svého manažera, který mu volal s tím, že se utká proti Nurmagomedovi. "Je to skvělá příležitost a já se těším, i když mám na přípravu jen šest dnů," dodal pro KHON2.

 

Tuto neděli ve 4:00 ráno českého času můžete na stanici Nova Sport 2 sledovat galavečer UFC 223 v New Yorku, jehož vyvrcholením měl být právě souboj Khabiba Nurmagomedova a Tonyho Fergusona. Diváci tak uvidí v oktagonu Nurmagomedova, který se postaví Maxu Hollowayovi.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:50 00:40

   Moto GP - VC Velké Británie (trénink Moto GP)

   00:40

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (3/3)

   01:35

   Infinite Trail

   02:05

   Fotbal: Orlando City SC - Atlanta United FC

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Cape Pioneer Trek

 • Nova Sport 2

  • 23:35 01:15

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   01:15

   UFC Countdown: Cormier vs. Miocic 2

   02:05

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   08:00

   NZ Darts Masters

   13:00

   Sportovní originaly - 180 s Raymondem van Barneveldem 2

   13:25

   UFC Ultimate knockouts (1)

Celý Program