Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 4. 2017
Po útoku Všechno při starém

Zasažený Bartra z Dortmundu: Setkání s kámoši, zpět do života!

Marc Bartra
Zdroj: Instagram

Zítra to bude přesně týden od děsivého útoku na autobus fotbalistů Borussie Dortmund, který z hotelu směřoval na utkání Ligy mistrů s Monakem, a který byl zasažen třemi explozemi. Kdo za incidentem stojí, to je stále předmětem vyšetřování. Jediný, kdo to z německého týmu odnesl zraněním, byl Marc Bartra, kterého už propustili z nemocnice a začíná žít zase normální život.

Hrdina z dortmundského autobusu Marc Bartra už byl v sobotu propuštěn z nemocnice. V ní skončil poté, co neznámý pachatel nebo pachatelé zaútočili právě na autobus německého klubu. Španělský reprezentant se musel podrobit operaci ruky.

 Bartra už žije zase normálním životem. Po propuštění z lékařské péče hned navštívil své dva dobré kamarády ze španělské reprezentace Jordiho Albu a Sergia Busquetse. "Jaká radost tě vidět příteli a podělit se s tebou o smích," napsal ke společné fotce Jordi Alba, spoluhráč Bartry ze španělské reprezentace.

 


 


Marc Bartra bude s největší pravděpodobností bez fotbalu do konce letošní sezony. To jeho spoluhráči i za něj vyhráli v sobotu 3:1 proti Frankfurtu.

 

lju TN.cz