David Pastrňák před zápasem pod širým nebem
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram David Pastrňák
David Chmátal
22.2. 2021 10:17
NHL

Hráči Bostonu Bruins v čele s Davidem Pastrňákem na sebe upoutali pozornost ještě před tím, než v zápase pod širým nebem zničili Philadelphii 7:3. A to outfity laděných do sportovní módy devadesátých let.

Autor hattricku David Pastrňák je známý pro svou zálibu v módě a rád se obléká do výstředních outfitů. Ty jsou z pravidla elegantní, ale pro speciální zápas u jezera Tahoe sáhl pro uvolněnější sportovní kombinaci.

Šusťákový outfit doplnil o zářivě svítivou ledvinku a výstřední, růžové brýle. S parádní kombinací se samozřejmě pochlubil na sociálních sítích.

A nebyl sám. Do podobně laděného stylu 90. let se oblékl celý kádr.

Bruins však zařili i po převléknutí se do dresů. Pastrňák otevřel skóre už po půl minutě hry, druhý gól přidal v úvodu druhé třetiny a parádní hattrick završil v poslendí části. Bruins nakonec porazili Flyers 7:3.