již brzy

Zápasnický ostrov by se měl rozjet v červnu, White tam bude dokonce žít

Dana White pronajal pro UFC soukromý ostrov
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia
Dana White pronajal pro UFC soukromý ostrov
Jiří Průša
Jiří Průša
Publikováno 23. 5. 2020
Téma:
MMA

Zápasnický ostrov! To je něco, o čem fanoušci MMA a i sami bojovníci poslední dobou často mluví, ale konkrétních informací o něm je pramálo. Prezident UFC Dana White nyní pro ESPN prozradil, že již v červnu by se tam mělo bojovat. White tam plánuje uspořádat tři až čtyři akce a celý červenec tam dokonce chce žít.

UFC jako jedna z mála sportovních organizací opravdu tvrdě bojovala za svůj návrat v době koronavirové krize a také se jako jedna z prvních vrátila.


Dana White hledal všelijaké možnosti, až na poslední chvíli se zrušil plánovaný turnaj konaný na indiánském území. Velké pozdvižení způsobil také záhadný zápasnický ostrov, na kterém chtěl White pořádat turnaje pro zápasníky mimo USA.


Nakonec se UFC vrátilo zpět do chodu 10. května turnajem UFC 249 konaném ve floridském Jacksonville. Tam během osmi dnů proběhly ještě další dva galavečery. Nyní se chce White přesunout do svého domovského APEX centra v Las Vegas, ale stále čeká na schválení od Nevadské sportovní komise.Přestože už se tedy bojuje a bojovat bude v USA, zápasnický ostrov je pořád v kurzu. V rozhovoru pro ESPN White v pátek prozradil, že tam plánuje chvíli dokonce i žít.

"Nyní se soustředíme na červen. Chceme tam uspořádat tři nebo čtyři akce za měsíc," odpověděl White na otázku ohledně zápasnického ostrova. "A já tam zůstanu celý měsíc. Pravděpodobně tam budu i celý červenec," dodal prezident UFC.Kde se záhadný ostrov nachází zatím není známo, ale vzhledem k tomu, co White tvrdí, se to pravděpodobně brzy dozvíme. Tolik vyhlížené ostrovní zápasy by se totiž měly konat co nevidět.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Trofej solidarity a naděje ČTS by Moneta - Liberec

   13:05 14:50
   14:50

   RunTour - České Budějovice

   15:00

   Fotbal: Orlando City SC - Los Angeles FC

   16:45

   Element (419)

   16:55

   Kayaking Kerala - Part 1

   17:20

   Kayaking Kerala - Part 2

 • Nova Sport 2

  • UFC Fight Night: Brunson vs. Shahbazyan

   13:00 15:00
   15:00

   NHL: Vegas Golden Knights - Dallas Stars

   16:45

   Portiva Golf Trophy - Stroke Play Championship

   17:00

   Fotbal: San Jose Earthquakes - Minnesota United FC

   18:45

   Basketbal: Kyrie Irving - Kreativní zakončení 2015 - 2020

   19:00

   Basketbal: Giannis Antetokounmpo – NEJ akce 2015 - 2020

Celý program