Publikováno 1. 1. 2018
NHL Nova Sport 1

Zapomeňte na kocovinu u NHL pod širým nebem, živě už v 19:00!

Henrik Lundqvist a New York Rangers
Zdroj: Profimedia
Henrik Lundqvist a New York Rangers

Pokud pro vás byla silvestrovská noc náročná, máme pro vás možná jeden spravováček. Zvlášť pokud máte rádi NHL, tohle vám přijde pěkně vhod. Řeč je o zápase pod širým nebem, v rámci kterého se už od 19:00 (můžete sledovat živě na stanici Nova Sport 1) utká New York Rangers a Buffalo.

Už odpoledne budou proudit na baseballový stadion Citi Field, kde své zápasy hraje tým New York Mets z Major League Baseball, fanoušci NHL. A nejde o to, že by měli po silvestrovských oslavách ještě nějaké to množství alkoholu v krvi a spletli si místo konání zápasu mezi New York Rangers a Buffalo Sabres. Dnes je totiž na programu oblíbené Winter Classic.

 

NHL Winter Classic 2018
Zdroj: Profimedia NHL Winter Classic 2018

 

Právě Citi Field hostí letos tuto akci. Kapacita stadionu je 42 tisíc diváků a čeká se, že přijde opravdu hodně lidí. Pokud by bylo vyprodáno, byl by to samozřejmě ideální stav. A nejde jen o hokej, ale i o doprovodný program. O přestávku se mimo jiné představí i rocková kapela The Goo Goo Dolls. Mělo by vyjít i dobré počasí bez sněhových přeháněk a velkého mrazu.

 

NHL Winter Classic 2018
Zdroj: Profimedia Baseballový Citi Field stadion, který se změnil na ledové království NHL.

 

V akci asi neuvidíme žádná česká jména. Brankář Ondřej Pavelec, který se na Winter Classic už těší a byl se na Citi Field mimo trénování i fotit, by měl být jen v roli náhradníka. Ale třeba se nemusí Lundqvistovi zápas povést a mezi tři tyče Pavelce pustí.

 

Ondřej Pavelec
Zdroj: Instagram Ondřej Pavelec

 

Je to desátý ročník zápasů pod širým nebem. Vůbec první se konal v roce 2008, paradoxně v Buffalu. Sabres tehdy hráli s Pittsburghem a utkání rozhodovaly až nájezdy, po kterých se z výhry 2:1 radovali Penguins.

 

Nenechte si ujít jedinečný hokejový zážitek v atraktivním čase! Přímý přenos Nova Sport 1 a Voyo začne už dnes od 19:00.

lju TN.cz