Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 11. 2018
láska jako trám vztah s plekancem

Sexy Šafářová obrací internet naruby. Je zamilovaná až po uši!

Lucie Šafářová
Zdroj: Instagram

Tenistka Lucie Šafářová je až po uši zamilovaná do hokejisty Tomáše Plekance a už na první pohled je vidět, že jí láska jen prospívá. Fotky propocených triček z kurtů teď na jejich sociálních sítích střídá jedno krásné selfie za druhým a nutno podotknout, že jedenatřicetiletá rodačka z Brna je k nepoznání!

Dlouho to tajili, ale udržet pod pokličkou vztah jednoho z nejslavnějších českých hokejistů a neméně slavné tenistky zkrátka nešlo.

 

"Šafina" s "Plekym" už lásku neskrývají a poté, co se šestatřicetiletý centr z Montrealu vrátil do Čech, namířil si to nejdřív na kladenský led za Jágrem ale pak už hurá do Brna za svoji milovanou.
 


 

A úspěšná česká deblistka se už nechala slyšet, že co se týče Plekancova hokejového působení v Česku, tak ona má jasno, jaký dres by měl obléci.
 

17

GALERIE: Tenistka Lucie Šafářová je zamilovaná až po uši

Zdroj: Instagram

Lucii Šafářové láska svědčí

Hodnocení:


 

Nicméně nový vztah Šafářové viditelně prospívá, což je patrné z fotek, které si vkládá na svůj instagram a facebook. V galerii výše se můžete podívat, jak tenistka, která na začátku příštího roku ukončí profesionální kariéru, doslova rozkvetla a fotky z kurtů vyměnila za sexy selfíčka, za které by se nemusela stydět ani v magazínu pro náctileté.

mm TN.cz