Publikováno 5. 3. 2018
prostě itálie co vyplouvá na povrch

Proč konec? Stramaccioni se prý pohádal před týmem se Ščasným!

Zdeněk Ščasný a Andrea Stramaccioni

Konec Andrey Stramaccioniho v pražské Spartě se prý dal po příchodu nového sportovního manažera Zdeňka Ščasného očekávat. Poslední kapkou měla prý být Ščasného snaha dát pokyny po poločase zápasu s Brnem a následná hádka po konci utkání.

Italský deník Gazetta dello Sport má zřejmě hodně dobré zdroje i v kabině letenského týmu. Zpráva o Stramaccioniho konci vyšla v Itálii už ráno, navíc se svědectvím o hádce při utkání s Brnem.

„Spolupráce mezi Stramaccionim a Ščasným byla od počátku problematická a vyústila v pokus sportovního ředitele udělit týmu technické pokyny v poločase utkání s Brnem,“ píše Gazzetta dello Sport.

Zápas skončil 1:1 a to navíc gólmna Nita v posledních minutách zachránil tým od druhého inkasovaného gólu. „Po konci utkání se Ščasný a Stramaccioni spolu pohádali před týmem,“ píše Gazzetta.

Sparta už v pondělí dopoledne řešila krizi a k představenstvu klubu měl přijít i samotný Andrea Stramaccioni. Italská média krátce před polednem sdělila, že Stramaccioni ve Spartě skončil. Letenský klub ale informaci ještě nepotvrdil a na 17 hodinu svolal tiskovou konferenci.

• 01:05 03:45

Hokej: NHL – play-off