ostuda prostě trapas

Chuligáni přerušili zápas Sparty. Ochranka zaspala, vše řešil Šural

Ultras Sparty přerušili zápas se Suboticou
Zdroj: repro ČT

Radikální fanoušci Sparty se opět předvedli. V průběhu druhého poločasu duelu se Spartakem Subotica vběhli na hřiště a přerušili zápas. Reagovali na gól hostů, kteří snížili skóre zápasu na 2:1 a defakto vyřadili tým z Letné z evropských pohárů.

Pohled na letenský stadion po inkasovaném gólu z penalty jen dokumentoval stav, v jakém se klub nachází. Na hřišti se nedaří, ale Sparta nedokáže ani kočírovat tvrdé jádro fanoušků.

Když čtvrt hodiny před koncem nařídil sudí proti Spartě penaltu a Čečarič jí proměnil, vstoupilo na hřiště asi 30 zakuklených fanoušků.

Nehrálo se sedm minut a příznivce nakonec namísto ochranky dokázal přimět k návratu zpět na tribunu až kapitán týmu Josef Šural.

Spartě tak hrozí další tučná finanční pokuta. V Evropské lize pak končí už v kvalifikaci. Jak píše srbský tisk, Letenské vyřadil tým, který pracuje s rozpočtem 8,5 milionu korun.

• 09:00 09:05