NHL Boj o Stanley Cup

Zákrok roku? Holtby neuvěřitelně zachránil Washington! VIDEO

Braden Holtby
Zdroj: Profimedia

Gólmani jsou důležitou součástí svých týmů. Na jejich výkonech často stojí a padají výsledky a to Braden Holtby moc dobře ví. V závěru druhého finálového zápasu vychytal neuvěřitelně Alexe Tucha, který měl před sebou prázdnou bránu. Alexandr Ovečkin v tu chvíli zažíval infarktový stav.

Do konce zápasu zbývaly dvě minuty, Washington vedl na ledě Vegas 3:2. Po šťastném odrazu Golden Knights se puk dostal před brankoviště Bradena Holtbyho a útočníkovi Tuchovi se otevřela před očima prázdná brána. Jenže Holtby převedl něco neskutečného…

 

 

Gólman Capitals vytrčil hokejku a v poslední chvíli zastavil pokus Tucha. Ten už se prakticky radoval z toho, že dotáhl jednogólové manko Vegas. Plná T-Mobile aréna jásala, ale nadšení diváků netrvalo dlouho. Mnozí jen nevěřícně zírali, co se stalo, proč nepadl gól.

 

 

Sám hvězdný Alexandr Ovečkin zažíval na střídačce infarktový stav. Hlavu měl sevřenou v dlaních, a když viděl, že má Holtby situaci pod kontrolou, pořádně si oddychl.

 

 

Pro Bradena Holtbyho to nebyl jen krásný zákrok, ale vůbec nejdůležitější v celém zápase. Nutno podotknout, že Alex Tuch mohl zakončovat i lépe. Pokud by kotouč zvedl, bylo by všechno jinak. Capitals nakonec svůj náskok uhájili a vyhráli nad Golden Knights 3:2.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:45 17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   20:50

   Element (388)

 • Nova Sport 2

  • 17:00 19:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   19:00

   UFC Now (16)

   19:50

   NBA – akce měsíce

   20:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   22:00

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   23:40

   Major League Soccer Highlights (12)

Celý Program