Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video měl štěstí

Zákrok na kriminál! Soupeř brutálně sestřelil Carlose Tevéze

Argentinec Carlos Tevéz rozhodně nepatří mezi fotbalové svatoušky. Tentokrát se však právě on stal obětí šíleného zákroku, po němž hříšník okamžitě putoval do sprch a dost možná si delší dobu nezahraje. A Tevéz? Může být rád, že mu protihráč neukončil kariéru.

Není to tak dávno, co tvrdou hru Carlose Tevéze pocítil Ezequiel Ham z Argentinos Juniors. Tomu někdejší opora Juventusu či Manchesteru City téměř doslova přelomila nohu. Tentokrát se podsaditý útočník ocitl na druhé straně bariéry, v roli oběti.

 

Jeho protihráč Gomez totiž zešílel. Jinak se snad ani nedá charakterizovat to, co provedl v rámci semifinále argentinského poháru. Boca Juniors, jejíž dres Tevéz obléká, vedla 2:0, když argentinský reprezentant sledoval v půlce hřiště míč směřující k němu od jednoho ze spoluhráčů. Do nic netušícího Tevéze však zničehonic brutálním zákrokem zezadu zajel Gomez. Soupeře doslova vystřelil do vzduchu a Tevéz dopadl tvrdě na zem.

 

 

Od rozhodčího Gomez okamžitě inkasoval červenou kartu a to se všemu ještě divil ve stylu "Za co? Vždyť to bylo čisté". O čistotě zákroku si s ním ještě ráda určitě pohovoří i disciplinární komise, od které může fotbalista očekávat nemalý trest. Carlos Tevéz jen se štěstím vyvázl z brutálního střetu bez zranění a zápas nakonec dokonce dohrál.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - THW Kiel

   10:35

   Kart Grand Prix Le Mans

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Cape Pioneer Trek

   11:30

   Cape Pioneer Trek Finals

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   10:40

   Cyklomagazín (3)

   10:50

   Nova Cup 2019 – Sahara race

   11:05

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   12:05

   Glemmride 2019

   12:30

   Infinite Trail

Celý Program