Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.10. 2015 14:25
video měl štěstí

Zákrok na kriminál! Soupeř brutálně sestřelil Carlose Tevéze

Zdroj: YouTube.com

Argentinec Carlos Tevéz rozhodně nepatří mezi fotbalové svatoušky. Tentokrát se však právě on stal obětí šíleného zákroku, po němž hříšník okamžitě putoval do sprch a dost možná si delší dobu nezahraje. A Tevéz? Může být rád, že mu protihráč neukončil kariéru.

Není to tak dávno, co tvrdou hru Carlose Tevéze pocítil Ezequiel Ham z Argentinos Juniors. Tomu někdejší opora Juventusu či Manchesteru City téměř doslova přelomila nohu. Tentokrát se podsaditý útočník ocitl na druhé straně bariéry, v roli oběti.

 

Jeho protihráč Gomez totiž zešílel. Jinak se snad ani nedá charakterizovat to, co provedl v rámci semifinále argentinského poháru. Boca Juniors, jejíž dres Tevéz obléká, vedla 2:0, když argentinský reprezentant sledoval v půlce hřiště míč směřující k němu od jednoho ze spoluhráčů. Do nic netušícího Tevéze však zničehonic brutálním zákrokem zezadu zajel Gomez. Soupeře doslova vystřelil do vzduchu a Tevéz dopadl tvrdě na zem.

 

 

Od rozhodčího Gomez okamžitě inkasoval červenou kartu a to se všemu ještě divil ve stylu "Za co? Vždyť to bylo čisté". O čistotě zákroku si s ním ještě ráda určitě pohovoří i disciplinární komise, od které může fotbalista očekávat nemalý trest. Carlos Tevéz jen se štěstím vyvázl z brutálního střetu bez zranění a zápas nakonec dokonce dohrál.
 

TN.cz