video měl štěstí

Zákrok na kriminál! Soupeř brutálně sestřelil Carlose Tevéze

Téma:

Argentinec Carlos Tevéz rozhodně nepatří mezi fotbalové svatoušky. Tentokrát se však právě on stal obětí šíleného zákroku, po němž hříšník okamžitě putoval do sprch a dost možná si delší dobu nezahraje. A Tevéz? Může být rád, že mu protihráč neukončil kariéru.

Není to tak dávno, co tvrdou hru Carlose Tevéze pocítil Ezequiel Ham z Argentinos Juniors. Tomu někdejší opora Juventusu či Manchesteru City téměř doslova přelomila nohu. Tentokrát se podsaditý útočník ocitl na druhé straně bariéry, v roli oběti.

 

Jeho protihráč Gomez totiž zešílel. Jinak se snad ani nedá charakterizovat to, co provedl v rámci semifinále argentinského poháru. Boca Juniors, jejíž dres Tevéz obléká, vedla 2:0, když argentinský reprezentant sledoval v půlce hřiště míč směřující k němu od jednoho ze spoluhráčů. Do nic netušícího Tevéze však zničehonic brutálním zákrokem zezadu zajel Gomez. Soupeře doslova vystřelil do vzduchu a Tevéz dopadl tvrdě na zem.

 

 

Od rozhodčího Gomez okamžitě inkasoval červenou kartu a to se všemu ještě divil ve stylu "Za co? Vždyť to bylo čisté". O čistotě zákroku si s ním ještě ráda určitě pohovoří i disciplinární komise, od které může fotbalista očekávat nemalý trest. Carlos Tevéz jen se štěstím vyvázl z brutálního střetu bez zranění a zápas nakonec dokonce dohrál.
 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Classic match Ligue 1: AS Saint - Etienne - Olympique Lyon

   18:30 20:10
   20:10

   Fotbal: Rozhovory s hvězdami Ligue 1 - Patrick Vieira

   20:30

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   20:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: Atlanta Hawks - New York Knicks

   19:00 20:30
   20:30

   NBA - Nejlepší akce nováčků 2015 - 2020

   21:00

   UFC Reloaded (38)

   21:45

   UFC Countdown: Namajunas vs. Jedrzejczyk

   22:05

   UFC 223: Khabib vs. Iaquinta

   00:35

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

Celý program