Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video měl štěstí

Zákrok na kriminál! Soupeř brutálně sestřelil Carlose Tevéze

Zdroj: YouTube.com

Argentinec Carlos Tevéz rozhodně nepatří mezi fotbalové svatoušky. Tentokrát se však právě on stal obětí šíleného zákroku, po němž hříšník okamžitě putoval do sprch a dost možná si delší dobu nezahraje. A Tevéz? Může být rád, že mu protihráč neukončil kariéru.

Není to tak dávno, co tvrdou hru Carlose Tevéze pocítil Ezequiel Ham z Argentinos Juniors. Tomu někdejší opora Juventusu či Manchesteru City téměř doslova přelomila nohu. Tentokrát se podsaditý útočník ocitl na druhé straně bariéry, v roli oběti.

 

Jeho protihráč Gomez totiž zešílel. Jinak se snad ani nedá charakterizovat to, co provedl v rámci semifinále argentinského poháru. Boca Juniors, jejíž dres Tevéz obléká, vedla 2:0, když argentinský reprezentant sledoval v půlce hřiště míč směřující k němu od jednoho ze spoluhráčů. Do nic netušícího Tevéze však zničehonic brutálním zákrokem zezadu zajel Gomez. Soupeře doslova vystřelil do vzduchu a Tevéz dopadl tvrdě na zem.

 

 

Od rozhodčího Gomez okamžitě inkasoval červenou kartu a to se všemu ještě divil ve stylu "Za co? Vždyť to bylo čisté". O čistotě zákroku si s ním ještě ráda určitě pohovoří i disciplinární komise, od které může fotbalista očekávat nemalý trest. Carlos Tevéz jen se štěstím vyvázl z brutálního střetu bez zranění a zápas nakonec dokonce dohrál.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 00:50

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   00:50

   Fotbal: Racing Strasbourg - EA Guingamp

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Tom Belz - Kilimandscharo

   09:30

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   10:00

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

 • Nova Sport 2

  • 20:05 00:30

   Weber Cup 2019

   00:30

   UFC 236: Holloway vs. Poirier 2

   09:00

   Weber Cup 2019

   11:30

   UFC Connected (4)

   12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:30

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

Celý Program